Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

kartacek

Chtěl jsem se podívat na Venoma z r. 2018 a ne na tohoto! A tak koukám a koukám a říkám si, to je divné, vždyť to není sci fi. A film najednou končí - on totiž není ani moc dlouhý, naštěstí. No a koukám - on je z roku 2005! Ač jsem se na film díval omylem (nebo snad právě proto), chci o něm něco říci. Scénář je naprosto strašný. Výtvarná stránka a výkony herců se film snaží zachránit, ale je to jako kdyby Krokodýla Dundeeho strčili do rakety a vystřelili do vesmíru. Zkušenosti z bushe by mu byly na nic. Ale koukalo by se na to hezky právě tak, jako se kouká hezky na tento film - hezké pokoukání bez děje - především pro dámskou duši :-), ale také pro pánskou - Dundee má pěkný klobouk, no a kdo ví, třeba by roztočil svůj telefon a přivolal domorodce z nějaké jiné planety, což už by bylo sci fi, které jsem očekával - třeba zrovna ten Venom z r. 2018, kdo ví, ještě jsem jej neviděl, tak nevím. ()

dokktor

celkem zábavný snímek. škoda že to tak nějak neodpovídá hororovému duchu. hodně zábavných a komických scén, minimum (já sem nepostřehl žádnou) lekavých či napínavých - celé to působí spíš jako parodie (hlavně herecké výkony, jako by gillespie posbíral herce někde v zapadlé jihočeské vesničce, kde si jich všiml na představení Našich furiantů), škoda, že to parodie v pravém slova smyslu není. ()

POMO

Ešte viacej ako predvídateľnosť a otrepané klišé, tejto jednohubkovej vyvražďovačke ubližujú dementné scenáristické kľučky. Agnes Bruckner v hlavnej role je ale na zjedenie, bažinaté lokácie majú niečo do seba a vizuálna stránka filmu je vysoko nad béčkovou latkou. Čím menej podobných filmov ste videli, tým viac sa vám bude páčiť tento. Ináč odporúčam dať prednosť nápaditejšiemu Wrong Turn. ()

Specs

Hláška: (V domě Ceceiny babičky.) Cece: - "Rachel, tady jsme v bezpečí." Rachel: - "Děláš si srandu?! Viděla si tu zatracenou věc?!" Cece: - "Tenhle dům byl požehnán. Je ochráněn proti zlu." Rachel: - "Zasraně skvělý! Jsem ráda, že tvoje babička začarovala dům, když mohla nainstalovat telefon!" ()

eraserhead666

Zkřížíte-li Jasona Voorheese s hadem, získáte hlavního vrahouna tohoto ryze teenagerského, notnou dávkou magického voodoo (hlavně co se týče vrahounovy geneze) okořeněného, lehce podprůměrného slasheru. Vrahoun je docela sympaťák (v jakémkoliv významu toho slova), dramaticky vyhrocené scény docela ujdou, všechno ostatní je jen ultraklišovitá vata (přeslazení nebo protivní teenageři a jejich „překvapivé a neokoukané“ vzájemné vztahy a dementní dialogy), při níž jsem stihl přečíst půlku horrorového Filmagu o vodních bestiích a monstrech. ()

• Tvorcovia tohto filmu dúfali, že sa film stane prvou časťou novej série. Z Raya Sawyera sa mal stať po vzoru Michaela Myersa či Jasona Voorheesa ďalší slávny filmový vrah. Ich plány sa však zrútili, keď film v kinách prepadol. Ďalšie pokračovania tak boli rýchlo zrušené. (beso74)
  • Když Sean (D.J. Cotrona) vyleze z jezera, je mokrý a má na sobě plavky. Když nasedne na motocykl, tak o zhruba 30 sekund později, je celý oblečený a suchý. (ČSFD)
  • Dom, v ktorom sa na konci nachádza Cece (Meagan Good), je ten istý, čo bol použitý pri natáčaní filmu Trespassing (2004). (beso74)

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (viac)