V živote Sarah (Jennifer Aniston) vládne poriadny chaos. Svojmu priateľovi sľúbila, že si ho vezme, ale teraz v nej toto závažné rozhodnutie vzbudzuje strach. Taktiež jej kariéra v denníku The New York Times je veľmi neistá. A aby toho nebolo málo, jej sestra Annie sa má onedlho vydávať a Sarah musí preto vycestovať do Kalifornie na jej svadbu, čo však znamená, že bude nejaký čas tráviť s rodinou. Jediná vec, vďaka ktorej sa dá toto rodinné stretnutie prežiť, je prítomnosť jej čipernej babičky Katharine, ktorá sa v nestráženej chvíli preriekne, že matka Sarah pred tridsiatimi rokmi, tesne pred svadbou podľahla šarmu tajomného mladého muža a podľa tejto zaručenej správy bol vtedy natočený úspešný film. Sarah verí, že tento dávny príbeh môže byť kľúčom k jej pravej identite, a preto so svojím priateľom odletí do New Yorku, aby tam vyhľadala maminho niekdajšieho spolužiaka, Beau Burroughsa (Kevin Costner), ktorý je v súčasnosti slávnym internetovým multimilionárom. Tento muž s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote nie je jej pravým otcom, ale niekým, do koho by sa bez problémov zamilovala aj ona. Toto podivné stretnutie ju dovedie späť k tomu, čo síce najlepšie pozná, ale čomu zároveň úplne nerozumie – k svojej rodine. (TV Markíza)

Mr.Nigga

Příjemná romantická komedie s dobrým obsazením. Celá zápletka nevybočuje z hollywoodských klišé, avšak jednu postavu je třeba vyzvednout: Shirley MacLaine zahrála babičku hlavní hrdinky přesvědčivě, ovšem to nic nemění na tom, že její postava tvoří černou skvrnu na jinak průměrném filmu. Tvůrci jí mohli napsat trochu méně otravnou roli. Kevin Costner exceluje, Mark Ruffalo hraje dobře, ale filmem se skoro jen mihne a myslím si, že jiný herec by se hodil více. ()

Beky

..poměrně originální zápletku hatí nudný scénář!!!..podle mě by z toho byla výborná komedie/romantická, ale když se do toho zamontovaly zbytečně vážné scény......a děkuju za příjemné herecké obsazení, chybět v jediné větší roli známá tvář, hodnocení by šlo hodně rychle dolu!!!!...čistých 60%!!!..P.S. Costner je pořád dobrý herec!!! ()

Sawy

Dobrý nápad není vše a Co je šeptem o moc víc než originální myšlenku na volné pokračování Absolventa nenabízí.Ovšem překvapilo mě,že film sice na slávě kultovního bijáku parazituje,ale takovým způsobem,že mě to ani trochu neuráželo a dostal jsem příjemnou romantiku,přesně tak předvídatelnou a jednoduchou jak jsem čekal,ale také krátkou a s šarmantním Costnerem,sympatickým Ruffalem a solidní Jennifer.Nic víc jsem vlastně ani nechtěl. 65 % ()

jarmik

Komedie to určitě není a vlastně ani přívlastek "romantický" bych s tímto filmem nijak zvlášť nespojoval. Skvěle obsazený film, kde si každý to své odehrál. Teď si nejsem jistý, jestli se Costner vyspal s babičkou, matkou i dcerou. Právě tohle mi přišlo snad horší než pětinásobná nevěra. Představte si, že jste Mark Ruffalo a vaše přítelkyně se vyspí s bývalým milencem celé její rodiny. Uff... Nebo naopak, představte si, že jste Kevin Costner (nebo prostě starej chlápek) a na starý kolena si tohle dáte do životopisu - UF! Jednu hvězdu dávám za herce a druhou za tento "silný zážitek". Jinak sorry, ale nuda a průměr. ()

*Elfík*

Zcela průměrná americká komedie, která s Absolventem má společnou jen kostru příběhu. Ani obsazení tak výborných herců nezachrání nezajímavý scénář, kde je v podstatě všechno špatně. Na druhou stranu, párkrát jsem se zasmála a ve velké oblibě mám Kevina Costnera, Jennifer Aniston a Shirley MacLaine. Proto asi přimhuřuji oči. Tak tak.... ()

• Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)

Tentokrát bez koně Kevine!

Tentokrát bez koně Kevine!

12.02.2005

Kevin Costner přesedlá ze hřbetu westernu na hřbet komediální. Konkrétně půjde o film RUMOR HAS IT zkušeného režiséra Roba Reinera (Misery). Kevin spolu s další hollywoodskou star Jennifer Aniston… (viac)