Co se může stát z burzovního makléře, když zoufale spěje ke krachu? Ano! - novým a velmi oblíbeným autorem sloupků pro ženy. Jak to však dopadne, když nikdo netuší, kdo se to v novinách pod ženským jménem skrývá? - uvidíte v komedii "Zeptejte se Cindy". (oficiálny text distribútora)

otík

Tak to byla skutečně romantická pecka. Sice starosvětská a tradiční, ale neuvěřitelně milá. Navozuje úsměv po celou dobu trvání filmu a nechává rozehřát okoralá srdce. Angie Harmon je neodolatelná, Denise Richards skutečně hloupá blondýna a Charlie Sheen zahrál roztomilého napraveného sobce velmi obdobně jako ve "Starostových mužích" a tedy celkem dobře a hlavně mile. A tak spokojenost je veliká. ()

blackJag

Kdyby měli scénáristé koule, mohlo to dopadnout parádně. Startovní čára byla nastavena dobře a v obsazení byste jen stěží hledali přesnější páreček (nabubřelý čurák Charlie, odkvétající pipka Deniska, prostě dokonalé i vzhledem k jejich soukromému vztahu). Jenomže duo scénáristů záhy nasměruje slibně se rozvíjející cynickou bžundu (pojící v sobě prvky filmů jako WALL STREET, ZÁMĚNA nebo PO ČEM ŽENY TOUŽÍ) do bezpečných vod beznápadité romantické rutiny. Sledovat se to dá, ale všechno už tu bylo a bylo tu líp. II Scénář: Daniel Margosis, Robert Horn. 50% ()

Arsenal83

Veľmi milá oddychová komédia, v ktorej sa potvrdzuje, že niektoré ženy sú krásne len ak nestoja ešte pri krásnejšej žene. Angie Harmon je sama o seba krásavica s iskrou, no popri Denise Richards je len šedou myškou. To mi pripomenulo časy, keď bola ešte Dara Rolins kamoška so Simonou Krainovou. Samotná Dara nie je nejaký unikát, ale dá sa to. No vedľa Krainovej to bolo ako Kráska a Zviera. Inak Charliemu tá rola napraveného sukničkára vyšla, škoda že sa neinšpiroval aj v súkromnom živote. ()

Gabra

Béčková romantická komedie, která svým obsazením slibuje to, co nesplní. Rosanna Arquette, Angie Harmon, Charlie Sheen a Denise Richards se v tomto snímku příliš nepředvedli. Při čajovém odpoledním dýchánku s kamarádkami se film může však zdát dobrý. Mě ale děj nijak nechytl (snad i pro ty "nijaké" herecké výkony) a po pár dnech se mi vypařil z hlavy. Proto má jednu výhodu - vždy se na něj můžete dívat znovu... ()

Monisek

Nebýt příšerného dabingu (Aleše Procházku jako dabéra prostě nesnáším), tomuto příjemnému filmu bych dala dokonce hvězdičky čtyři. Bylo to vtipné, milé a prostě se mi to líbílo. Charlie zde září a Angie je opravdu dokonale okouzlující, spolu jim to dohromady hrozně sluší. Denise zahrála hloupoučkou pipinku také dobře. Nu a i ostatní postavy byly takové jaké být měly - většinou vtipné, a to se jim povedlo. Určitě doporučuji na zahnání nudy. 60% ()