Mini (Nikki Reed) rozhodně není žádný andílek, spíš nezávislý ďáblík. Její matka Diane (Carrie-Anne Moss) je na práškách a úplně neschopná, ale i tak by ji přece šlo alespoň respektovat. Mini však její eliminaci vezme od lesa a svede svého fešného nevlastního otce Martina (Alec Baldwin) a společně se rozhodnout ušít na Diane boudu. Aby se mohli nerušeně muchlovat a u bazénu velikosti tenisového kurtu popíjet drinky s deštníčky, nechají ji prohlásit za šílenou. Aby toho nebylo málo, dojde i k vraždě. Sexuální idyla natož vzájemná náklonnost nemůže trvat věčně a tak se v době, kdy do případu začne šťourat detektiv Garson (Luke Wilson), jeden obrátí proti druhému. (oficiálny text distribútora)

Falko

Nemal som ziadne velke ocakavania a nakoniec z toho vzisla celkom dobra cierna komedia plna ironickeho humoru. Takmer nikto z hrdinov vo filme nie je neviniatko a to plati nielen o Baldwinovi, ale hlavne Nikki Reed (TRINASTKA, LEGENDY Z DOGTOWNU), ktora je vo filme dost velka mrcha a viacmenej mi pripominala postavu Kathryn stvarnenu Sarah Michelle Gellar z filmu VELMI NEBEZPECNE ZNAMOSTI (1999). Jeff Goldblum si tu zahral len vedlajsiu postavu suseda, ktory mal moznost kadeco vidiet, len skoda, ze nedostal väcsi prietor na zobrazenie hereckeho talentu. Rad by som ho uz konecne videl v zapornej ulohe. Luke Wilson ako policajt bol dobry a hlavne, ze dokazal postavy vo filme poriadne znervoznovat, pretoze vdaka nemu vymazal akukolvek nudu, ktora by mohla pocas filmu prist... 29.05.2008 _________ Alec Baldwin - (Martin) +++ Nikky Reed - (Mini) +++ Carrie-Anne Moss - (Diane) +++ Jeff Goldblum - (Mike Rudell) +++ Luke Wilson - (Policajt Garson) +++ Hudba: Cato +++ ()

Petrus1

Jelikož sem se celkem nudila, tak se rozhodla, že na to kouknu. No, a zjistila sem, že už sem to kdysi viděla...snímek je nic moc, závěr vás taky ničím nepřekvapí (a to ani napoprvé), ale Nikki je neskutečná rozhoďnožka a taky pěkná mrcha a to mám ráda! :-) Sice sem ji v ničem jiným hrát neviděla a nemyslím, že je až zase tak krásná a úžasná, ale tahle role ji sedla! Tak já bych se asi taky s Alecem "pobavila" (na svůj věk je to celkem fešák! ;-)) No a "Trinity" tady ve zcela jiné roli - mě celkem pobavila (hlavně scéna u maséra, šukálisty! :-D) Jak říkám, snímek celkově nic moc, ale celkem dobré herecké obsazení a sem tam nějaká perverznost (píchat nevlastního tatíka už je teda asi běžnou záležitostí a ne perverzností...), ale nakonec je z toho pro mě slušnej malinkej nadprůměr. ()

lareinna

Prázdne...o ničom. Sotva ma môže zaujať takýto dej, a keď k tomu pridám ešte aj nulové napätie, nudu a dookola len samé intrigy a intrigy..tak je to jedno obrovské a nezáživné fiasko. Herečka Nikki Reed s podobným rebelským správaním pravdepodobne nemá problém ani v skutočnom živote, podľa biografie. ()

Enšpígl

Všechny trumfy filmu jsou hned na začátku. Spočívají v tom, že matka obtáhne nějakýho svýho náhodně zbalenýho nabíječe v posteli svý dcerunky a ta zase uleví svému nevlastnímu tatínkovi. Pak už je to jen rutina viděná mnohokrát a většinou lépe, ve stylu umím každýho ojebat a taky umím s každým vyjebat. Jinak bych si dovolil ještě mírně zchladit potencionální diváky z řad mužského rodu, pokud čekáte, jak bývá v těchto filmech zvykem, alespoň hezkou sexy kočku musím vás zklamat, hlavní hrdinka je mírně tlustá, s tunou make-upu na ksichtě, šestnáctiltá kráva romského původu /nic proti zdejší menšině /. Navíc pointa filmu je až směšně průhledná, já jí odhallil v ten okamžik, jak seděla se svým otčínem v tom autě. Schválně napište, při jaké scéně jste to odhalili vy, ať zjistímte, kdo z nás to odhalil dřív ! ()

Slartibarkfast

Hloupý, neoriginální a nevýrazný film. Baldwin to sice v některých chvílích zachraňuje hereckým uměním, ale to zkrátka nevylepší už tak debilní scénář ve spojení s hrůzostrašnou nesympatickou obludou v roli jeho nevlastní dcery, která se někde na začátku stane jeho milenkou. Dva další potenciálně zajímaví herci jen štěkají zpovzdálí a z Mossové je jen nasáklá fetka. Inu, zklamání a nechuť. 35% ()

• Celosvětová premiéra proběhla 1. května 2006 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se od 11. října do 19. listopadu 2004 v Calabasas (Kalifornie, USA). (BMW12)