Bulšit

• Slovensko Stop tínedžerským filmom! (viac)

Hlásenie školského rozhlasu na strednej škole Johna Hughesa neúprosne oznamuje žiakom začiatok nového študijného roka. Jej futbalovému mužstvu sa už síce dlhší čas nedarí, zato Miss školy sa stali obľúbené siamské dvojičky Kara (Samaire Armstrong) a Sara (Nectar Rose) Fratelliové. Medzi ďalšie senzácie sa iste zaraďuje aj odporná záchodová explózia počas vyučovacej hodiny, patetická báseň Rickyho Lipmana (Eric Jungmann) s názvom „Desať vecí, ktoré milujem na Janey Briggsovej“, a príprava pôvodného školského muzikálu. Spomínaná Janey Briggsová (Chyler Leigh) nosí okuliare a špinavé montérky, takže ju nikto v škole nemá rád. Práve v nej sa však ukrýva skutočná krása... Popredný hráč školského futbalového tímu Jake Wyler (Chris Evans), ktorého všetci milujú, sa s kamarátmi staví, že z nej urobí kráľovnú maturitného plesu. O rozruch sa postará aj deväťdesiatročná reportérka Sadie Agatha Johnsonová (Beverly Polcyn), ktorá prenikne do školy a vydáva sa za študentku. Pozornosť upúta i sexi študentka Areola (Cerina Vincent), ktorá je tu na výmennom študijnom pobyte a so všetkými sa ochotne delí o svoje cudzokrajné skúsenosti. Stane sa objektom túžby všetkých prítomných... (TV Markíza)

Aleee89

Další z ptákovin, které stačí vidět jednou a dost. Ale když film běži zadarmo v televizi, řekla jsem si, proč ne. Nic jsem neočekávala, spíš nenucenou zábavu. Toho se mi sice moc nedostalo, pod pojmem zábavný film si přece jenom představuji něco jiného, ale párkrát jsem se zasmála. Něco bylo nechutné, trapné a stupidní, o hereckých výkonech tu taky nemůže být řeč. Prostě ptákovina, které se párkrát zasmějete. ()

IQ Tiqe

Neznám moc filmů, kde se potkají známé seriálové postavy jako Lexie Grey (Chirurgové), Ted Mosby (H.I.M.Y.M.), Joy Turner (My Name Is Earl), Jenny Schecter (The L World) a už nemám páru, jak se v A-Teamu jmenoval Mr. T. Smažu 5 řádek kritiky, názor na kvalitu filmu s 39% si udělá každý; takže jen konstruktivní kritika... Film jsem si pustil kvůli Chyler Leigh (Lexie Grey, Chirurgové), která i tady vypadá pěkně, ale mnohem víc mě zaujala svým přesvědčivým výkonem Mia Kirshner (The L World). Ze začátku jsem to chtěl vypnout, pak jsem to viděl na 1* a postupně jsem se rozhodl pro 2* za 35%. Proč? Protože jsem se asi 5× upřímně zasmál (např. Janie's got a gun nebo když bílý roztleskávačky zpívají "...we definitely aint white..."), což jsem ani nečekal. ()

teutates

Paródia asi na všetky filmy do roku 2001:) Krásne som si zavspomínal a zasmial sa... Nezmyselné hlášky, nezmyselné scény - nezmyselný film, ktorý vo mne dokázal prebudiť spomienky... Určite neide o hlúpy scenár, pretože pán Gallen vedel čo chce "odkázať". Stop tínedžerským filmom nie je odpad... :D Ide o snahu, ktorú by som hodnotil skôr ako priemer... Čo sa parodií týka Bulšit patrí u mňa medzi tie lepšie snímky z tohto žánru. Kulisa "hezkých ksichtov" a "trápnych hlášok" správne naladená - tak prečo nie? 5/10 ()

Radyo odpad!

Takovou sbírku trapáren aby člověk v americké filmografii pohledal. Původně to asi měla být parodie na teenagerovské komedie, ale nakonec se stala jen parodií sama na sebe, a vlastně i na film jako takový. Obdivuju Randyho Quaida, který v téhle hnojárně přijal (sice malou, ale přece jen) roli. Asi se už pomátl na smyslech. Zasmál jsem se asi 10x, z toho ovšem 9 zasmání patřilo neuvěřitelným překlepům a příšerným slovním obratům v diletantsky udělaných titulcích pro DivX. To už ale celkové úrovni filmu v žádném případě nemohlo ublížit. ()

T2

Rozpočet $15miliónovTržby USA $38,252,284Tržby Celosvetovo $66,468,332║ Riadna humusárna tých najnechutnejších gagov ale v rámci možností to občas aj pobaví ale tuctovosť, či otrepanosť týchto teen-komédii z toho trčí ako hrom. /35%/ ()