Rodinná vojna

• Česko Rodinná válka (viac)
USA, (2005–2007), 16 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Rob Lotterstein

Réžia:

Andy Cadiff

Michael Rapaport, Anita Barone, Kaylee DeFer, Kyle Sullivan, Dean Collins, Maggie Wheeler, Rami Malek, Julia Sweeney, Pat Crawford Brown, Anita Gillette (viac)

Americký komediální seriál vypráví o rodině se třemi teenagery, kde neustále zuří domácí válka. Když Dave a Vicky vyrůstali, jejich rodiče to měli snazší... Teď mají sami tři dospívající děti a každé z nich vyvádí, až se z toho dělají mžitky před očima. (HBO Europe)

čolek

U komedií vám může stačit, jenom když dokáže rozesmát, a tenhle seriál to umí perfektně. Především Rapaportovi sedla role úplně dokonale, na jeho hlášky, například když má letět v jednom letadle s arabem nebo se snaží zachránit svět, nelze zepomenout. 261 a stále stoupá - to je mimochodem počet dní, kdy už mě mají moji teď už šťastní rodiče pryč z domu :) ()

MartinNDL

Vlastně jsem se k War at Home dostal jen díky Joeymu, kterého dávaj na HBO před ní, ale to je jenom dobře. Správná americká rodinky, která je pošahaná jako Amerika sama, to je nevyčerpatelná studnice možností různých gagů a všeho, co do slušného sitcomu patří. Takovej ten přerostlej puberťák v roli táty, hlavy rodiny, to je třeba dosti povedená postava. A jeho malej teplej synek (nebo není teplej?) je groteskní figurka par excelance. ()

DrahciiiRe

Ať si říká kdo chce co chce, tohle je pro mně špičkový komediální seriál. Doslova prošpikováno hláškami, které jsou prostě nezapomenutelné a koukatelné stále znova a znova nejen u skleničky vína. Nikdy toho nebude dost. Opravdu zajímavá americká rodinka, ve které se vždy najde nějaký problém k řešení a jejíž členové vám budou neustále vyvolávat cukání koutků. Je to asi věc vkusu, ale to ostatně poznáte už v prvním dílu, takže o nic nepřijdete. Určitě doporučuji kouknout, buď vás to bavit nebude nebo si to přímo zamilujete. ()

QuarkCZ

Naprosto geniální komediální seriál, z mého pohledu naprosto srovnatelný se Step-by-step - škoda, že je tady naprosto neznámý. Měl by být "povinnou četbou" pro všechny budoucí rodiče :) Jinak jako skoro vše doporučuji sledovat v angličtině (ne, že by to HBO přeložilo špatně, ale není to ono). (psáno po první sérii.) ()

HoneyBunny

Přemoudřelá mamina, rejpacící, trochu nablblý tatínek, dcera v telecích letech, jejíž nejoblíbenější fráze je "já tě nenávidim", mutující syn, o kterém si jeho otec myslí, že je gay, jeho kamarád, který je opravdu gay (ale mutující synek o tom neví, i když se ho jeho kamarád snaží sbalit) a nejmladší člen rodiny, který je takovej malej grázlík, kterýmu byste nejradši jednu vrazili. Nic víc, nic míň. Od tun dalších se líší jen v maličkostech. No a navíc vás asi nakrkne, jak Amerikáni vychovávají své ratolesti (dobře, je to sitcom, ale trocha reality v tom je)... to se máme na co těšit. ()