Nejde o město. Ale o ženu. A pěkně divokou. Poté co skončil vášnivý, ale často velmi bouřlivý vztah s London (Jessica Biel - Stealth: Přísně tajná mise), stává se ze Syda (Chris Evans - Fantastická čtyřka) troska, která svůj žal topí v alkoholu a drogách. A když se navíc dozvídá, že se London bude stěhovat z města a přátelé pro ní proto chystají rozlučkovou párty, rozčílí ho to tolik, že se společně se svým dealerem (Jason Statham - Kurýr 2) na večírek vetře. London je dráždivý film o touze neztratit bývalou lásku bez ohledu na cenu, kterou to bude stát s velkou účastí hvězd. (oficiálny text distribútora)

petaspur

London opustila Syda. Není se čemu divit, protože Syd je pouze afektovaný zfetovaný hezounek přesvědčený o tom, že spapal veškerou moudrost světa. Taky přitom všechny (hlavně London) neustále uráží a velmi nepříjemným způsobem na ni žárlí. Syd se však půl roku po rozchodu vetře na rozlučkový večírek s London a ona mu (mezi neustálým otravným mluvením šňupající mládeže) dá (proooč?) druhou šanci. Kdyby v této blbosti nehrál impotentní Jason Staham (používající evidentně účinný prostředek pro růst vlasů), tak bych to ani nedokoukal. ()

JJ.Gibson

Musím přiznat, že teda London mě nijak výrazně nepotěšil! Nevidět to, tak by mi to vůbec nevadilo. Syd a jeho problémy s kokainem a bývalou přítelkyní London mě vážně nebraly. Nezachránil to ani fetující Statham, kterého jako představitele drsnejch maníků mám rád. Pro mě absolutně plonkovej příběh bez poselství... ()

Marsik

** HBO2 HD - Příjemná nostalgie. London byl jeden z mých prvních zhlédnutých filmů, kdy jsem se stal ČSFD uživatelem. Tenkrát mi tenhle kousek přišel hrozně ukecaný, což i po dnešku stále platí, ale díky CZ dabingu jsem se do toho správně dostal a rozhovory mezi Evansem a Stathamem byly fajnový. Za x let si London znovu rád připomenu. 75% ()

BuryGol

"London". Jason Statham. Že by britská gansterka? Hm, bohužel ne. Příběh kerej se odehrává kdesi v JůEsEj na jednom mejdanu, kde se na hajzlu sejde Jason a jeden dost nezáživnej chlápek po rozchodu. Mezi x panákama a x gramama koksu se odehrává dost zajímavá konverzace o všem možnym. Ale upřímně, mně to přišlo jako by rejža sežral Wikipedii a pak to nasázel do filmu. Jasonovi se nedá nic vytknout, ale zbytek herců jako by byl ve stínu. Určitě jsem od toho čekal víc. Nebejt Jasonova heroickýho výkonu na konci a rvačky, asi bych nedal ani 3 ušmudlaný hvězdy. Nápad asi dobrej, ale zpracování opět podprůměrný. 3 hvězdy a to jen díky Jasonovi a rvačce. Ani nevim co si vlastně myslet. Snad je...dal bych si lajnu. ()

cukorek

Pre tento starší film som sa rozhodol preto, aby som si doplnil moju filmotéku s Jasonom Stathamom. A stálo to zato, pretože Chris Evans, Jessica Biel a Jason Statham vytvorili drámu o osude dvoch mužov, ktorým nevyšli vzťahy s milovanými ženami tak podarene, že na to tak skoro nezabudnem. Všetko tu klapalo ako hodinky, prelínanie deja, dramatické okamihy (vyostrenie situácie, keď nazlostení Bateman vyšplechne do Sydovej tváre svoju tragédiu, že je impotent, atď.), vtipné prejavy (dialóg, keď Syd hovorí o priateľke, že má chlapa s 26,5 cm vtákom a Bateman mu odpovie nemohla to zaokrúhliť smerom nadol, atď.). Nechýbala ani malá osviežujúca akčná scéna s v ktorej Bateman (Jason Statham) rozdal zopár trefných úderov. Bolo tam mnoho dobrých hlášok a aj skutočne dobre vykreslených situácií z partnerského života muža a ženy. A nemôžem zabudnúť na pokus s ryžou ako dôkaz o "existencii boha". 90 % ()

• Dane Cook, ktorý hrá Georga, v skutočnosti vo filme používa niektoré repliky z jeho stand up vystúpení. (Arsenal83)
  • O hudbu k filmu sa kompletne postarala americká elektronická skupina The Crystal Method. Celkovo zaznie 14 ich skladieb. (Arsenal83)