Mala to byť úplné bežná zákazka. Drobunký lupič klenotov Calvin Simms (Marlon Wayans) je najatý, aby ukradol drahý kráľovský diamant. Jeho zabednený parťák Percy ale diamant pustil priamo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a ich dokonalé plány tým dokonale pokazil. A tak keď narážajú na Vanessinho manžela Darryla (Shawn Wayans), ktorý beznádejne tuží po vlastnom dieťati, nenapadá Calvina nič múdrejšie, než obliecť si plienky a hrať sa na opustené dieťa. V novej roli musí pretrpieť veľa poníženia a odporných rodinných výletov. Hlavne však musí dostať drahokam späť skôr, než ho jeho "noví" rodičia odhalia... (TV Markíza)

moviepill

Dosť úchylné na môj vkus. Niekedy až príliš nechutné. Nie som rasista, ale predsa... pozerať sa na mrňavého černocha, ktorý predstiera, že je "pokakaný a uslintaný kojenec", to je silná káva. Jednu hviezdičku za tú peknú černošku a jednu za ten úplný úvod vo väzení - tá scéna s počítaním zdvihov na hrazde... Nic víc. ()

DJMaroko

Taky nechápu některé komentáře ??? Jsou daleko větší sračky, které tady mají úspěch jenom proto, že to někdo někde více protlačil. Mě se to líbilo moc ...konec trochu slabší nicméně si to zaslouží více pozornosti TI DVA (Marlon Wayans a Shawn Wayans) PROSTĚ NIKDY NEZKLAMOU. Určitě registruji pár nových hlášek, které se ujmou. ()

Spooner

Tak tohle bylo opravdu velice bizární, ale svým způsobem i docela vtipné. Když člověk sleduje digitálně zmenšeného bratra Wayanse (nevim jakej to byl, všichni se mi pletou ;-)), jak mlátí dinosaura Roba Schneidera, souloží se svou matkou nebo se nechá kojit, tak to někdy doopravdy nejde. Samozřejmě, že vcelku to je blbost, ale někdy se tomu zkrátka neubráníte. Taková menší guilty pleasure. ()

Lilith03

Všude kde jsou Wayansovi je neskutečná sranda. Někdo to rád blond je naprostá klasika, kterou miluji a vždy se směju na celé kolo, tohle byla úžasná náhrada. Polovina herců hrála i v někdo to rád blond a jde vidět, že jsou skvělá parta, která dohromady funguje i v jiných filmech. Natáčení je muselo evidentně bavit. Opravdu velmi dobrá komedie, nebylo tolik míst, kde bych se smála, ale když už byl nějaký vtip, tak jsem se smála na celé kolo. ()

Pythonator

Wayansovi dokáží natočit perfektní parodii, když se pustí ze řetězu a nechají svou úchylnost pěkně vybublat, což dokázali ve Scary Moovie. Tady ten šklebící se liliput spíš ukázal, že pokud se nesnaží přiživit na parodování známých scén, tak sami nejsou schopni udělat humor. Ne, že bych se občas nesmál, ale jednoduše už to nemá ty koule, co Scary Moovie. Ta představa malého hajzlíka, co se převleče za děcko a nikdo ho neodhalí je tak blbá, že by se slušelo udělat to spíše do rodinného hávu pro malé blbé děti, které nad tím nebudou moc přemýšlet. ()

• Když děda vezme sušenku Kelvinovy a dá jí na talíř, je jich tam 5, ale když ji Kelvin vezme a otírá o tělo, sušenek pořád zůstává stejně. Když pak Kelvin položí otřenou sušenku na talíř, je jich tam zase 5. (prochy10)
  • Lochlyn Munro, představitel postavy jménem Greg Phillippe, měl to samé jméno i v prvním Scary Movie. (ČSFD)
  • Když Pidihajzlík ujede autem, používá basebollovou pálku na pedály, ale když ho zastaví, tak není basebollová pálka k nalezení. (prochy10)