Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

claudel

U komedií s Lindsay Lohan jsem se vždy dobře bavil, v tomhle případě se o bavení se, smíchu a vtipu hovořit nedá. Prvních deset minut vypadalo slibně, pak už se však roztočí kolotoč pitomých rádoby vtipných scének, které vyvrcholí kýčovitým slaďákem. Příště si už dobře rozmyslím, zda sáhnu po filmu s Lindsay Lohan. Během krátkého časového období druhé zklamání s touto herečkou. ()

Arx

Určitě velké překvapení. Nemůžu si pomoct, ale tahle romantická komedie mě prostě bavila a to se u komedií s Lindsay Lohan jen tak nestává. Příběh je sice hodně otřepaný a po deseti minutách jsem už věděl, jak to vlastně celé skončí. I přesto jsem se ale u Just My Luck opravdu bavil a Lindsay Lohan se mi tu fakt líbila. ()

waits

Uz v prvni polovine jsem si ze srdce pral, aby se veskera smula soustredila na jeden okamzik a oba hlavni protagonisty prejel na Manhattanu taxik. CImz by se preneslo koncentrovane stesti na divaka. K uzoufani neinvencni a (skoro se stydi, ze musim pouzit ten vyraz) povrchni. Tak vrcholem smuly je, kdyz do nekoho porad vrazite a trochu zmoknete, protoze se vam neotevre destnik? Jojo. Lindsay Lohan ma mimoradny dar vytvorit dokonale plochou postavu, jakysi prototyp anticharismatu, to se musi nechat. Ale na vecircich a nasledne pak v posteli je pry dobra, pise se.. ()

Hovado

Lindsay je určitě zajímavá herečka, kterou čeká oslnivá kariéra, aspoň v to doufám, i když je to velká kámoška Paris Hilton. Doufám, že Lindsay nebude jen v novinávh jak je na odvykací kůře, ale že třeba získala nějakou nominaci nebo cenu. Just my luck je poněkud zvláštní romantická komedie. Od začátku se na nás valí taková zvláštní atmosféra pro mě nepopsatelná. Jako kdybych sledoval nějaké fantasy či scifi vždyt tohle není ani moc možné. Ale to nevadí. Myslím, že je to takový průměr. Ničím nepřekvapí a drží se zajetých kolejí. Přesně víme co máme čekat. ()

Gimp

Nevtipná variace na Freaky Friday a jiné Lindsayiny počiny, kde perlí v hlavní roli. Tahle komedie je až příliš založena na neverbálním "humoru typu": hlavní hrdinka spadla do bláta, dostala pěstí od vězeňkyně, cákla na ní voda. Klišé na klišé.Fuj! A co mě spolehlivě dokáže nasrat jsou líbivé kytarovky v podání mladé boyband. ()

• Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)
  • Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)
  • Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)