Firemný masaker: Hrôza v Maďarsku

• Slovensko Izolácia (viac)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiálny text distribútora)

Morien

Tak Toby to konečně dotáhl na hlavní figuru na plakátu! Jenom o tom nikdo neví. Ale copak nejsou všechna vítězství na světě polovičatá? No nejsou. Ale co to kecám. Dobrá prdel, koukat na to, dokonce se od té doby bojím chodit do lesa, aby mi tam nějaká železa neucvakla nohu v koleni, protože bych potom nemohla nosit plandavé sukně až k zemi, aby se mi nepotrhaly o protézu. Vždycky jsem chtěla napsat povídku/hru/scénář o lidech, kteří jedou autobusem za nějakým směšným cílem a tohle mi jenom ukázalo, že to má cenu zkusit. ()

brutale

Nelogické ťahy postáv preliezajú filmom, ako mravce mraveniskom. "Tupoidná" zápletka a herecké (ne)výkony. Je to zlátanina, ktorej však nesmiem odoprieť, že ma miestami rozosmiala (viď. scéna s šéfom Georgom a posledná veta filmu). Je to horor bez napätia, atmosféry sem tam nejaké gore vsuvky a troška krvi... ()

B!shop

Tohle neni ani tak strasidelny, jako zabavny, ale rozhodne prijemny prekvapeni. Film sice pusobi hodne lacine, les, chata a nijak neblbnouci kamera, az na tri uchylacky flashbacky o historii chaty, ale tak nak to vubec nevadi. Pribehove to je sice klasika, kdy skupinka dojde na nejaky zamrdany misto a tam na ne vylitnou burani nebo jina takova verbez, v tomhle pripade patrne bejvaly vojaci. Nicmene film se od podobnejch v par vecech lisi. Jednak to neni ciste horor, takze dojde i na humorny sceny, vetsinou podbarveny uchylackou hudbou, jejichz vrchol je asi ultimatni akce s raketometem, ale film je nastesti docela dobre vyvazenej, takze to nijak nerusi. No a samotny hororovy sceny jsou vetsinou celkem napinavy a i docela pekne brutalni, bohuzel tvurci obcas uhybaj s kamerou. Pak se film taky lisi v hercich, coz neni sestava urvanejch pubertaku, ale parta sympataku, navic vsichni hrajou dobre a sem tam hlaskujou a nejlepsi je asi Danny Dyer, coz je desnej frajer. No a posledni, cim se film lisi - neni jasny, kdo prezije a ani film nelze predvidat od zacatku do konce a parkrat se pekne vyhne zanrovejm klise. Celkove lepsi 3*. ()

tron

Zázrak to nie je, dokonca sa mi zdá, že typicky britský "humor“ ponurému lesnému hororu skôr ubližuje, než pomáha. Ale najhoršie to tiež nie je. Občas to vyjde (hlava, zápalky, pancierová pasť), ale kombinácia tvrdého hororu so svojráznou komédiou nikdy nebola "moja" kombinácia a už príliš krvavo akčný koniec (bazuka???) ma nebavil. Režisérov predchádzajúci masaker, METRO, sa mi pozdávalo viac. ()

Shit

Po Cottage další slušnej černohumornej britskej horor, kterej je ale opravdu zábavnej jen místy, nicméně to pak ale ale stojí fakt za to, krom toho Izolaci na muj vkus chybí víc gore a větší brutalita při zabíjení a problémem je i pro mě nezajímavej zabiják, osobně mam radši nějakýho drsnýho vrahouna než bandu rusáků. Ovšem docela slušně to vynahrazuje vyvražďovaná partička, která je někdy skvěle srandovní, zejména šéfík je takovej starej prasák a samozřejmě taky dvě kozatý rusky na začátku a na konci ()

• 28. dubna 2009 bylo ve vysílání BBC oznámeno nalezení těla sedmnáctiletého studenta z Norfolku, který byl údajně zabit podle tohoto filmu. V krku měl nalitý benzin, který byl poté zažehnut. (Terva)