Vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie... No čo ak ste zrazu traja – a ten tretí je chodiaca katastrofa? :-) Architekt Carl Peterson (Matt Dillon) sa práve oženil s krásnou Molly Thompsonovou (Kate Hudson), dcérou svojho šéfa (Michael Douglas) - no šťastné dni sa pre zamilovaný pár práve skončili... Do ich krásneho domu sa totiž nasťahoval Carlov najlepší kamarát Randy Dupree (Owen Wilson), ktorý práve nemá kde bývať a hľadá si prácu. Z „len na pár dní" sa však pomaly, ale isto stáva večnosť - a navyše je tu ešte Carlov svokor, ktorý sa nemieni zmieriť s tým, že si jeho jediná dcéra vzala „nulu"... (TV Markíza)

Ivoshek

Čekal jsem, že to bude slabé. A? Tramtadadá... Bylo. Jednoznačně nejslabší komedie, v jaké jsem Wilsona viděl. Pár občasných vtípků tenhle film nezachrání. Tvůrci si nějak nedokázali ujasnit, co vlastně chtějí točit. Romantický film? Bláznivou komedii? Romantickou komedii? Vylezla z toho patlanice, která nedokáže ani moc pobavit ani moc dojmout. Jediný bod je za scénu, která mě fakt pobavila, a to je Owen Wilson sedící v hustém lijáku na lavičce v parku, kterému do uší walkman hraje "Oh, Mandy" ()

freddy

Tohle že měla být komedie? Pořádně jsem se zasmál jen jednou, a to sice u scénky: "Nejsme televize. Jsme HBO." A tím byly zásoby smíchu vyčerpány. Žádná vtipná scénka, žádná zajímavá hláška, není zde prostě nic, co by mě přesvědčilo, že je to komedie, a když jsem si to pouštěl, tak jsem chtěl vidět nějakou úsměvnou vtipnou komedii, ale té se mi nedostalo. Ano, děj je možná zajímavý, dalo se na to koukat, byla zde i překrásná Kate Hudson a Owen Wilson se snažil seč to šlo, i Michael Douglas byl ve své roli docela zajímavý, ale vtipné to tedy moc nebylo. Ale abych jen tomuto dílku nekřivdil a nehaněl ho, tak musím konstatovat, že koukatelné to rozhodně bylo, ale to je tak vše. Mně tohle jako komedie příliš nesedlo, a to je hlavní kámen úrazu. Já chtěl vidět komedii, a ne pokus o komedii. Takže je to za dvě hvězdičky. ()

Lennnnna

Nemastné-neslané a především ani trochu zábavné, což je u komedie tak trochu problém. Owen se snaží a svým typickým šarmem zachraňuje, co se dá, ale sám to utáhnout nedokáže. Navíc si nejsem jistá, jestli jeho postavu mám mít vlastně ráda, či ne, protože je to z poloviny roztomilý rošťák a z druhé poloviny tak trochu blb. Špatný scénář, mizerné vtipy, jen typicky charismatický Wilson a vedle Dillona (což je takový herec-neherec) až nemístně krásná Hudsonová mně osobně ke spokojenosti tedy nestačí. ()

Enšpígl

Ten film mě tak nebavil, že mě pak už nebavilo ani to, že je barevnej, tak jsem si hrál s ovladačem a růžně ladil barvy, chvíli byl jen filalovej, pak zase červenej, modrej, jeden by neřekl kolik je barev. Průser nastal, když jsem si během těhle hrátek s ovladačem zahesloval HBO a teď čekám na opraváře aby mě ho odhesloval. No pokud by na HBO mělo jít jen My dva a křen, tak klidně může být dál zaheslovaný. Jediné co stojí za to, je Douglas a ta scéna, kde Kate Hudson je v sexy plavkách na yachtě a volízne toho jednoho obejdu a pak ještě, jak je v tom bílým spodním prádle. Vlastně kdyby ve filmu hrála jenom Kate Hudson a film si ponechal název My dva a křen, bylo by to zábavnější. ()

kaylin

Owen Wilson je asi nejsvětlejší stránka tohoto filmu, a to jsem si myslel, že zrovna on budete ten otravný. Matt Dillon je mnohem horší, a to je film, kde hraje Kate Hudson a Seth Rogen, který zde má přece jen malou roli. Nebavil jsem se, nesmál jsem se a skoro mě mrzelo, že tu hraje i Michael Douglas. On si ale nijak neuškodil. ()

• Ve filmu se objevil i Lance Armstrong, nejprve v Carlových představách na jachtě pana Thompsona a podruhé po závěrečných titulkách, při pročítání Dupreeho knihy. (rrobertek)
  • Owen Wilson se k projektu připojil už během příprav scénáře. Jeho návrhy a nápady jsou rozesety po celém scénáři a znásobují vynalézavost jednotlivých postav. (Siriuss)
  • Natáčení filmu začalo 7. října 2005 na slunečném ananasovém poli ve městě Kaawa na havajském ostrově Oahu. Vzhledem k tomu, že se filmaři rozhodli začít scénami svatebního ceremoniálu, hostinou a líbánkami, vládla na place pohodová atmosféra. Produkce zůstala ve městě a pokračovala natáčením na dalších místech – ve škole ve východním Los Angeles, kde Molly učí, a v docích v San Pedru. (Siriuss)

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (viac)