Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiálny text distribútora)

lennyd

Daphne Wilderová (Diane Keaton) má tři dcery, a neleží jí na srdci nic jiného než jejich štěstí. Poté, co se dvě dcery šťastně vdají, zůstává mladá Milly (Mandy Moore) stále osamělá. A tak si Daphne vytkne najít jí uspokojivého životního partnera - dokonce přes inzerát. Nakonec se v jejích osidlech někdo uchytí, ale tak nějak to není jeden, ale jsou dva. A oba dva Milly přitahují. A nastává další rozhodování - bohatého a úspěšného nebo radši milého a hodného? ... Na tomto filmu jsme byli i s manželčinými rodiči, a všichni svorně jsme si notovali, že jsme se našli sami, bez zásahu shůry. Při sledování filmu už jsme tak svorní nebyli - zatímco manželce a tchýni se docela líbil, mně moc ne. Přišlo mi, že se pan režisér není schopen rozhodnout, kterému tématu se má věnovat, tak to tam práskal jedno přes druhý (narozeniny matky, její vztah, vztahy mladé Milly) a celkově z toho vznikl zmatený propletenec. Ještě že se na konci všichni vzali a všechno šťastně skončilo. Diane Keaton je (i ve svém věku) skvělá, holky (včetně Mandy Moore) jí jen přicmrndávaly.. ()

Ice123

Rodinná komedie, na kterou se dá dívat. Rozhodně to není žádnej kasovní trhák a na seskupení čtyř hlavních hereček + Stephen Collins je to dost mizerné. Tedy pokud si říkáte že Keaton, Graham, Perabo a Collins jsou zaručenou jistotou kvalitní romantické komedie tak vás nejspíše zklamu. Ale nemyslete si že je to film hodný odpadu, to zase ne. Jak jsem psal již na začátku dá se na to dívat a díky hezké Lauren Graham, Mandy Moore a Piper Perabo dávám 3*. Takže pokud si chcete odpočinout u něčeho nenáročného a nemáte na výběr nic slušného klidně se podívejte na tohle ;) 50%. ()

IBBY

...já asi opravdu nechápu pojem "romantická komedie"...romantika v podání pana L. a scénáristů je spíš histerie říznutá trapností a nějakou tou psychickou poruchou matky (závislost na dcerách) a co teprv chudák Milly ...napřed neuloví nic kloudného a pak tahá za nos hned dva rádobybezva chlápky...nechápu jak mohla celkem dobrá herečka jakou D.K je tak strašně jančit pitvořit se ječet šílet a vůbec nehrát...a taky nevím co by pro mě jako ženskou byla větší noční můra...mít takovou matku nebo takovou matkou být... ()

halogenka odpad!

Za tento film by měli někoho popravit. Tupé dialogy, strašné postavy, hysterický projev herců (už si skoro ani nepamatuju, jestli Diane Keaton někdy byla dobrá herečka), debilní a zbytečně komplikovaná zápletka. A závěrečná "romantická" scéna, v níž se začnou líbat důchodci na kurzu vaření, by se měla promítat pouze v blízkosti kýblu na zvracení. ()

dopita

Další Hollywoodská krávovina plná křepčících slepic, který si desetkrát do hodiny říkaj jak se maj rádi. Ach bože... Film se tváří jako romantická komedie, ale romantika se moc nekoná a humoru sem si nějak nevšim, nezasmál sem se ani jednou. Čeho je ale ve filmu dost je trapnost a ubohost a hlavně Diane Keatonová, která se svý dceři neustále sere do života. A právě tahle postava táhne tenhle už tak dost bídnej film k úplnýmu dnu. Diane Keatonová hraje neskutečně nesympatickou postavu která je ve svý neskonalý „dobrotě“ tak neuvěřitelně zlá, že tu snad jedině zabít, zastřelit, utopit nebo strčit pod parní válec. Potkat takovouhle ženskou ve skutečným životě, tak mě v tu ránu selže pistole. Jedna hvězdička za Mandy Mooreovou. ()

• Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)
  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)