Dvě znepřátelené smečky vlkodlaků zápasí o malého chlapce, jehož život je osudově spjat s jejich budoucností. Jedni jej chtějí zabít, druzí zachránit. Bitva na život a na smrt začíná v akčním hororu, plném napětí a dokonalých triků! (oficiálny text distribútora)

LukeSharp

No to byl zase skvost.Nevím jestli si v tom filmu všichni dělali srandu nebo jsem to nějak špatně pochopil,ale tady se někdo musel zbláznit.Přenesl sem přes srdce babičku,která by hravě do kapsy strčila i Johna McLanea,přežil sem vlkodlaky,kteří byli tak neskutečně tupí(vykosí celou hospodu a pak je zabije každá kravina),přežil sem i toho malého haranta,který jak už to u malých harantů bývá na co sáhne,to posere(i když nechápu proč zrovna 13-letý spratek musí být ten,který spasí svět),ale ten naprosto stupidní konec to už na mě bylo moc.Je to prostě sračka!!! Celá vesnice chrání malého chlapce,aby se pak při první přestřelce všichni jakoby někde vypařili. Pak se zbytek obětuje aby se nakonec zjistilo,že je všechno vlastně k hovnu a jenom se tak otevřela cesta k pokračování,které upřímně doufám nikdy nikdo nenatočí.20% ()

Mortemiss

Dech mi to nevyrazilo, obyčejný akční horor s partou texaských chlupáčů, kteří rádi maso a holky. Souboj vegetariánů s masojedlíky, kteří se mezi sebou perou a perou a perou a perou..... dokud nenarazí na malého kučíka, který je dokáže roznést na kopytech. Ale pozor!!!! Tady veškerá legrace končííí!! Kučík je synem velkého gaye texasských masojedlíků a přesto jej chtějí sníst za to, že je napůl vegetarián. No humus!!!!! Taká nespravedlnost, ale ono to nakonec dopadne dobře, tatínkova bokovka dopadne jako síto s pár dírama navíc a táta se ne/uzdraví. ()

SOLOM.

Máme tady další film o vlkodlacích,ale stejně jako Krev a čokoláda se moc nepovedl. Nápad vytvořit dvě skupiny vlkodlaků bojujících proti sobě byl dobrý,ale hůře to dopadlo s jeho filmovým provedením. Přeměna vlkodlaků byla ještě celkem slušná, ale nesmyslné až směšné přestřelky a výkyvy v ději, kdy postavy přejížděly z místa na místo (následovala zase přestřelka) hodně filmu uškodily. Hudbu jsem tam skoro ani nepostřehl. Některé scény byly zbytečně dlouhé, nudné a kdyby tam nebyly, nic by se nestalo. ()

Marek1991 odpad!

Zatiaľ som tých hororov nevidel až tak veľa, ale väčšina z nich bola riadne amatérska. Ako horor s vlkodlačou témou to nevyšlo a bolo to skôr podivné. Neviem, či tam bolo niečo, čo sa mi páčilo, ale myslím, že asi nič. Veľmi sa mi k tomu nechce vyjadrovať, lebo takýchto filmov sa dá vyrobiť veľa a ak je to odfláknuté, len s cieľom zarobiť tak to nestojí skoro ani za komentár. Pri takýchto veciach to nazývam: "Zabitý horor!" ()

Falko

Na zaklade negativnych hodnoteni tohto filmu na CSFD som bol pripraveny na najhorsie, ale nastastie som videl aj horsie filmy. Akcie tu zas az tak malo nebolo, avsak najväcsi kamen urazu je vo viacerych chvilach, ked maju zli vlkodlaci chlapca, ktoreho chcu zabit prilozeneho ako na tanieri a oni vecne akymsi zazrakom tu sancu prepasnu. Take nieco sa moze stat iba v rozpravkach pre deti, ale nemalo by sa to diat v takychto filmoch, akym je tento... 24.06.2010 _______ Jason Behr - (Varek) +++ Elias Koteas - (Jonas) +++ Rhona Mitra - (Rachel Talbot) +++ Natassia Malthe - (Sonja) +++ Kim Coates - (Zo) +++ Sarah Carter - (Katherine) +++ Tom Jackson - (Will) +++ Rogue Johnston - (Grenier) +++ Hudba: Andrew Lockington +++ ()

• Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)
  • Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)

Underworld of the Dead?

Underworld of the Dead?

12.04.2007

Dopřejte neschopnému, ale zato nadšenému tvůrci ždibec úspěchu a zavalí vás tunami dalších pozlacených výkalů. Určitě je znáte velí jim Paul W.S. Anderson. Dalším do party je Courtney Solomon, který… (viac)