Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

predators

Již několiráte omílané téma, založené na vraždě, vyšetřování a korupci. V tomto případě z neobvyklého pohledu "uklízeče sraček", jehož kůži si vyzkoušel jindy vynikající S.L. Jackson. Né, že by zde byl až tak špatný, ale ačkoliv se snaží, co mu síli stačí, sám stupidní scénář zachránít nemůže. A zde bych zdůraznil největší kámen úrazu a to příběh, který je až na efektní "uklízení" nudný. Jojo, je to nuda...:-( 40% ()

genetique

Harlin ešte zďaleka nemá svoje dni spočítané a s béčkovými scenármi si vie stále slušne poradiť. Nádych moderného spracovania je zreteľný (ale chvalabohu menší ako pri reklamovo pôsobiacom 'The Covenant') a úpadok klasickej atmosféry 90tych rokov sa stále vzďaľuje. Na herecké obsadenie je radosť pozerať, nie preto, že by predvádzali oscarové výkony, ale že sa vôbec stretli v takomto zložení spolu. Takže kto si chce pozrieť neoriginálne originálny thriller so slušnou atmosférou, má šancu práve pri filme 'Cleaner'. 70%. ()

SOLOM.

Renny Harlin určitě natočil mnohem lepší kousky, než byl tento – s tímto tvrzením musím určitě souhlasit. On Zametač stop rozhodně není zpočátku vůbec špatný kousek a má to zajímavou pointu, nicméně někde v polovině tomu začal postupně docházet dech, překombinovanosti scénáře začala nudit a nepomohlo k tomu ani rádoby dramatické finále. Samuel L. Jackson byl jednoznačně tím nejlepším, co nám tento film nabídnul (nepočítám-li vzhled Evy Mendes). Na víc jak průměr, tak tento kousek nevidím. 50% ()

Josefin

Kdo uklidí, když někdo umře nebo se stane vražda no přece firma Terry Clean . V hlavních rolích Samuel L. Jackson, Ed Harris a další herci. Začátek měl tak nádherně našlápnuto aspoň na 4*, ale asi nikdy nepochopím jak takový námět mohli zprznit . René Harlin měl vzít na scénaristu nějaký bičík a popravdě i ty herecké výkony ochabovaly.Tak tomuhle se říká zničená naděje na trhák. ()

Jirgen

Tak tuhle práci bych asi dělat nechtěl :D Přijet na místo činu a uklidit důkladně všechen svinčík co tam zůstal.... Jinak nápad filmu se mi velice líbil a dobré obsazení slibovalo i dobrou podívanou, bohužel se z toho stalo od začátku předvídatelné krimi, ale opět musím ocenit krásnou Evu Mendes :) i když nic tak světoborného nepředvedla :D ()

• Keď Tom hovorí Eddiemu o knihe úplatných policajtov, je možné vidieť pilier, na ktorom je nastriekaný názov hlavného mesta Fínska, Helsinky, čo je odkaz na osobu Rennyho Harlina, ktorý sa vo Fínsku narodil. (m.a.t.o.)
  • Rozpočet: 25 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)