Prosíme pretočte

• Slovensko Láskavo pretáčaj (viac)

Prosíme přetočte je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech (Jack Black, Mos Def), jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. Zmagnetizovaný mozek jednoho z nich totiž vymaže všechny kazety ve videopůjčovně a jim nezbude nic jiného, než smazané filmy znovu natočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop. (oficiálny text distribútora)

Eawy

Veľmi dobrý film. Trpko dramaticky komediálny z nádherným sountrackom, neuveriteľnou ideou a z celkom pekným príbehom, ktorý upúta. Mos Def a Jack Black vytvorili výbornú dvojicu. A posledných 5minút ma dojalo. Režisérsky a scenáristický nápad spraviť posledné scény ,,potichu" s krásnou hudbou v pozadí, bez akéhokoľvek slovíčka a predsa všetci pochopia, čo by v príbehu nasledovalo. 80% ()

Superpero

Napoprvé jsem byl naladěn na jinou notu a ten film mě prostě moc nebavil. Po víc jak roce jsem se na to podíval znova a líbilo se mi to o moc víc. Jack Black a Mos Def jsou fakt hodně dobří a tentokrát se mi tam líbila i ta jazzová atmosféra a celý ten kult okolo tlouštíka Wallera. Stejně si ale stojím za tím, že režisér to neměl pevně v rukou a velká část filmu je opravdovou improvizací. Právě proto jsou asi ty předělávky tak kreativní a nesmírně zábavné. Nejdůležitější ale je, že všichni v tom filmu měli filmy rádi. A pro takový lidi je to i určený. ()

Tuxedo

Zamerikanizovaný Gondry. Jeho pověstná lehkost, vtip a poetika sice ve filmu je, ale mnohem méně než byste vzhledem k námětu a trailerům čekaly a především Jack Black tu hlavně ze začátku působí jak z jiného filmu. Předělávky filmů jsou povedené, jen škoda, že ve výsledku nejde ani tak o ně, jako o příběh lidské soudržnosti v jednom zapomenutém městečku, jakých už tu byly desítky. ()

Jordan

ja to tomu veselému francúzskemu kúzelníkovi s klobúkom plným srandičiek, hračičiek a kadejakých ilúzií a optických trikov žeriem už pekných pár rokov - a prechod od kaufmana k vlastným scenárom síce zaznamenal veľkú obsahovú a tematickú zmenu - no vôbec nie k horšiemu (ako mnohí prorokovali) a to, že talentovaný režisér vie aj príbehy vymýšľať a nie ich len pútavo rozprávať potvrdzuje po druhý krát aj v tejto ľahkej a jednoduchej komédii, v ktorej sa, ako to vystihol jeden môj priateľ ("blurec"), "Nič zlé nedeje", no aj tak je to také milé, úprimné, nadšené a miestami aj veľmi vtipné pohladenie pre filmových a jazzových fanúšikov a nielen pre nich; Black s Defom vytvorili prekvapivo fungujúci komediálnu buddy dvojku; dojemné a zároveň zábavné! ()

Gilmour93

Před přetočením spalte.. Možná vyjádření lásky ke stříbrnému plátnu a pocta neutuchajícímu filmařskému entuziasmu, ale Gondryho hravost, lidský rozměr a "sense of humour" projely na lokomotivě s tlusťochem Wallerem úplně jiným nádražím, než jsem na ně čekal. Nemám zkrátka rád filmy, kde si postavy nemohou vybrat, jestli se budou chovat chytře nebo jako úplní idioti a nespasil to ani D.Glover s vizáží mojí babičky (mínus ten knírek, pochopitelně).. ()

• "Zošvédované" - filmy, ktorá boli vymazané a natočené znovu. Režisér Michel Gondry "zošvédoval" trailer, v ktorom vystupuje on sám. (Mihail123)
  • Prosíme přetočte stálo 20 milionů dolarů. Michel Gondry říka, že rád pracuje s malými rozpočty, protože díky nim musí hledat neobvyklá řešení. (Pumiiix)
  • „Ošvédováním“ se od roku 2016 zabývají ruští nadšenci ze Studia 188. (Fenk)