Réžia:
Sven Unterwaldt Jr.Scenár:
Ralf HusmannKamera:
Robert VogelHudba:
Tom DokoupilHrajú:
Frank Leo Schröder, Roswitha Schreiner, Anke Engelke, Ingo Naujoks, Sandra Leonhard, Grete Götze, Corinna Nilson, Hagen Range, Marcos Schlüter, Katy Karrenbauer, Brigitte Böttrich (viac)Epizódy(13)
-
Anke, ich krieg von Männern nie genug! (S01E01)
-
Anke, meine Freunde nutzen mich nur aus! (S01E02)
-
Anke, ich bin viel zu fett! (S01E03)
-
Anke, hilf mir, ich finde mich hässlich! (S01E04)
-
Anke, ich verliebe mich immer in die falschen Männer! (S01E05)
-
Anke, mein Kind ist von einem anderen! (S01E06)
-
Anke, meine Eltern haben alles falsch gemacht! (S01E07)
-
Anke, mein Freund steht auf Männer! (S01E08)
-
Anke, mein Partner ist im Bett ’ne Null! (S01E09)
-
Anke, ich liebe einen Knacki! (S01E10)
-
Anke, ich steh total auf Machos! (S01E11)
-
Anke, ich will mein Leben ändern! (S01E12)
-
Anke, was soll bloß aus mir werden? (S01E13)
Hrajú
Frank Leo Schröder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Roswitha Schreiner
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Flash - fotoreportér (1991) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Ingo Naujoks
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Sandra Leonhard
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Grete Götze
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komisárka (1994) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Corinna Nilson
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Hagen Range
Východné Nemecko
Katy Karrenbauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Brigitte Böttrich
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Astrid M. Fünderich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Karen Friesicke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Werner Kalb
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Andreas Pietschmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2021) (seriál)
Dierk Prawdzik
Západné Nemecko
Cecilia Kunz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Markus Majowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Susann Atwell
Západné Nemecko
Martin Umbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)