Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz? (oficiálny text distribútora)

gocatgo

Zjistil jsem že jsem se bavil. Hodně překvapivé obsazení, Colin Firth, můj oblíbený Stephen Fry, Paloma Faith v roli jedné z emařek a taky Cheryl Cole jako jedna ze zpěvaček dívčí kapely v závěru a hlavně Everettova parádní dvojrole. Z filmu čiší čirá anarchie, a to nejen ve škole, ale i za kamerou. Pro mě příjemné překvapení, a to hlavně díky druhé půlce filmu. Keep out of skunk :) ()

tomtomtoma

Komedie pro dospívající, kde má navrch dívčí půvab. Dívčí škola, nově příchozí, neortodoxní vyučovací a vychovávací metody, problémy s možností zavření školy, akční sexy vyřešení. Humor ničím nepřekvapí, jedině občasnou velkou naivností, Akčnost a vyspělá technologie u mladých dívek překvapí, ale spíše nepochopením. Dívky předvádí výkony srovnatelné se zločineckými profesionály. Zřejmě je škola něco naučila. Alespoň trochu zábavný je Rupert Everett v dvojroli bláznivé ředitelky školy Camilly Fritton a jejího nepoctivého bratra Carnabyho. Půvab obstarávají nový přírustek Annabelle (Talulah Riley), dcera Carnabyho, vedoucí dívek Kelly (Gemma Arterton), Chloe (Antonia Bernath), Chelsea (Tamsin Egerton) a Peaches (Amara Karan). Pak je tu ještě nový svědomitý a neoblomný ministr školství Geoffrey Thwaites (Colin Firth). Alespoň se dalo dívat na mladickou ženskou krásu. Ale co z toho? ()

type_B

Sice ze streamu a s dvouvteřinovým zpožděním zvuku, ale přesto skvělý zážitek. "We´re the best, let´s screw the rest" zpívá se při závěrečné písni... a já říkám: proč ne. Lehce bláznivé béčko se spoustou holek nemůžu hodnotit méně než 4 zviezdami, zvláště když je ve snímku spousta drog, chlastu a prášků. Navíc ta pochmurě útulná atmosféra vládnoucí na půdě tohoto nonkomforního vzdělávacího ústavu... No ano, kdo by na takové škole nechtěl studovat? A dodatek k anarchii: ehm, no ono stačí zajít si na studijní oddělení FFUK, abyste poznali, co znamená slovo "chaos". ()

WillyMarks

Gemma Arterton krásná a skvělá jako obvykle, Colin Firth plný elánu a schválně kdo poznal královnu z rodu Lannisterů Lenu Headey? No to bylo zajímavé, ujeté a trapné. Anglický humor moc na inteligenci v tomto snímku nepobral nicméně závěr byl místy i docela vtipný. Hudba ušla a příběh "školy" zajímavý, jinak to bylo hrozný. 30% ()

Hulkee

Asi mě za tohle všichni zatratí, ale musím řict že tohle byl perfektní zabiják na odpoledne, který si možná nepustíte podruhý, ale s naprosto jistotou vám zasadí ránu. Humor ujetej ale relativně pořád před hranicí trapnosti (pořád lepší než německé úchylárny). Holky tradičně pěkný a příběh koukatelnej. Čtyři hvězdy musim prostě dát, protože to bylo příjemě ujetě krásný. ()

• Ve scéně v 41. minutě, kdy Flash (Russell Brand) vyučuje zločin, je možné vidět na tabuli první tři zločiny, avšak v momentě, kdy žačky řeknou další "krádež", je v záběru na tabuli hned 5 zločinů, pričemž „krádež“ je šestá. (WillyMarks)
  • Film je inspirován kresbami anglického karikaturisty Ronalda Searla. (skudiblik)