Hra na utrpenie

všetky plagáty

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiálny text distribútora)

HappySmile

I když člověk často věděl, co bude zrovna následovat, bylo tady i několik překvapivých momentů a napětí tady rozhodně nechybělo. Nejdřív jsem si myslela, že snad půjde o soubor několika hororových povídek, nakonec se ale ukázalo, že spolu tyto příběhy souvisí, nicméně scénaristicky to bylo hodně děravé a pospojování v jeden celek se moc nezdařilo... I tak ale nelituju, hororová atmosféra stála za to. ()

Campbell

Slabota první povídka o řidiči kamionu byla dobrá, měla dobrej drive nenudila a sympatický herce. Ale bohužel byla divně utnutá. Druhá povídka o klaunech je podle mě strašná, nevyděsila mě ani mi nepřišla nijak nápadná. Strašné. A poslední povídka je průměrnej slasher smíchanej s jinýma žánrama. Vrah je nesympatickej idiot a hlavní hrdinka je sice pěkná ale je to slepice. Škoda tyhle filmy mě baví, ale tady jsem spíše kroutil hlavou, neustále kromě první povídky jsem koukal kdy to skončí, což rozhodně není dobře. Herci nebyly nějak přesvědčivý a jedinej kdo mě zaujal byl Hilgenbring, kterej má s hororama už zkušenosti. Gore tu nějak moc nebylo vražda vraha byla pěkná ale to je všechno. Hudba mě moc nezaujala ale vyloženě špatná nebyla. Takovej lehce podprůměrnej film kterej si už nepustím. ()

Heero

Velmi příjemné překvapení. Hned od začátku si mě získala trojice micro příběhů a vlastně by mi ani nevadilo, kdyby to tak bylo po celou dobu. Stačí nějaká krátká zápletka, jeden krásnej, vymazlenej Kill a máme tu krásný 20-ti minutový příběh. Zde se tedy osudy tří dívek spojily dohromady, aby mohl chorobný smíšek ještě jednou rozjet svoje hry. ()

xavierr13 odpad!

Tabitha. Shelby. Lisa. Sú to dávne kamarádky, každá z nich však kráča svojou cestou. Budú ale zdielat ten hrozný osud, lebo sa vracia nevinná udaľost z jejich školských rokov, aby ich naplnila hrôza. Čosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenu.. rafinovanú... posmešnú, drtivú, vražednú pomstu. Tri ženy a dalšie obete muselí v kamenné siene, plné väzenských ciel, podstúpit krutý boj o prežite. Kdo bude žit? Kdo zomre? Scenárista Jake Wade Wall (Stopár) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikajú nový filmový nájázd do ríše hororu. ()

petero

Nie je to remake, nie je to pokračovanie, nie je to logické ale že to má atmosféru a obohraté ľakačky sú pôsobivejšie ako tie menej obohraté (viď. scéna s Klaunom) aj to je plus. Dnes už nikoho nemôže prekvapiť, že z USA nič originálne nepríde, takže i keď aj AMUSEMENT spadá do priemeru určeného skorému zabudnutiu, kľudne odporúčam pozrieť v prípade nedostatku kvalitných hororov na disku. ()