Shakers

1. Séria - 75%. Prvá séria vôbec nerobí Clone Wars, tým dobrým seriálom akým ho každý pozná a akým sa stal neskôr. To robia až posledné (4-7 séria). Rozbeh je viac zameraný na detských divákov (milá, ale niekedy otravná Ashoka), preto je tu aj viac takých epizód (Jar Jar ich tu ma asi 5), no nechýbajú aj skvele epizódy (Lair of General Grievous, či trojdielny príbeh Malevolence) a militaristický je to veľmi pekne natočené, akcie majú šťavu a nápady. Veľmi odporúčam pozrieť si to v chronologickom poradí (link nájdete v mojom komentári k seriálu), pretože zopár dielov s druhej či tretej sérii predchádzajú prvej, tak ako aj film. ()

HennessyVSOP

Musím uznat, že ačkoliv je animace cílená na dětské diváky, tak je seriál velmi slušně koukatelnýi pro dospělé a některé díly, jako např. ten poslední, jsou skutečně vysoce kvalitní co se návaznosti na svět Star Wars týče. Zdaleka nejlepší postavy jsou Ahsoka a klonoví vojáci, za které dávám palec nahoru. Velké a pozitivní překvapení. ()

wesi96

7/10. Inu už konečně i já jsem se dokopal ke zhlédnutí Clone Wars. První série, která funguje spíše jako antologie a máme tak složených několik příběhu do jednoho celku, tak funguje překvapivě dobře. Animace, která je výrazně slabší mi nevadí, spíše mi to příjde už takový stylistický pro počáteční série Clone Wars a těším se jak animace bude vypadat od 3. série až po poslední závěrečnou. Líbí se mi úvodní medailonky, kde se nám vždycky buď zrekapituluje děj nebo nás uvede do děje, kde se naše postavy právě nachází.  Mezi top příběhy patří určitě Malevolence, Ryloth, Nováččci, Nepřítel ve vlastních řadách a Protektorát. A do nejslabšího příběhu určitě zařadím epizodu 8, Bombácký Jedi, která se dost točí kolem Jar Jara (Ano patřím mezi ty, které tato postava neoslnila :D). No a finální díl, který láká na další sérii.. Pecka! Cad Bane! Na scéně! ()

Lexonka97

Seriál Klonové války je velice zajímavý. Navazuje na stejnojmenný film, který byl nic moc. První díly na tom byly podobně. Vlastně celá první série byla průměrná. Líbí se mi, že zde dávají prostor každému Jedi rytíři. Série je plná zvratů a soubojů, bohužel však nudné díly s Jar Jarem, droidy. 40% ()

J.e.r.e.c

Totálně promarněná šance a nevyužitý potenciál. Vizuální stránka je méně dětská, než jsem čekal, a i když vypadá dost počítačově, má svůj styl a je pro tento formát dvacetiminutových příběhů ideální. Problém je v tom, že Clone Wars jsou naprosto zbytečné. Není tu žádný dějový oblouk, tenká červená linie, která by příběh spojovala a postavy někam posouvala. 22 kapitol je rozsekáno na dvoj či trojepizody, případně na úplně samostatné díly, které tvoří jeden nekončící sled bitek o různé soustavy a planety, který ale nikam nevede, nemá žádné vyústění, smysl … nic. Ač je tu celkem dost starých i nových postav, o žádné z nich se nedozvíme nic zajímavého. Zkouknuta první série a na další nemám chuť. Není to vyloženě špatné, je to jen ztráta času. (2.6.2014) 55 % ()

• Antologická kniha z roku 2020 „Star Wars The Clone Wars: Stories of Light and Dark“ obsahuje příběh založený na Ambush, který je vyprávěn z pohledu Yody. Napsal ho Jason Fry a jeho název je „Sharing the Same Face“. (KGBelik)
  • Scenárista seriálu Henry Gilroy vymyslel přezdívku „Shinies“ pro nováčky, kteří nosí zcela nové brnění. (KGBelik)