Detektiva Chana (Nicholas Tse) čeká velký životní okamžik. Ve chvíli, kdy jeho nastávající v místním klenotnictví vybírá svatební prsteny, je před obchodem přepaden obrněný vůz s penězi. Mohutnou explozi, která loupež provází, dívka nepřežije. Chan od té doby prahne po pomstě, lupiči však zmizeli beze stopy. O šest měsíců později Chan při řešení jiného případu na vrahy své snoubenky narazí. Začíná hongkongská akční podívaná se skutečně adrenalinovou náloží: vzrušující honičky, dynamické přestřelky, vše (včetně humoru) v ideálně namíchaném filmovém koktejlu. Spravedlnost se neobejde bez tvrdých pěstí. Hongkongská akční podívaná s adrenalinovou náloží. Legendy bojových filmů Jackie Chan a Jet Li se pomalu stahují z akční kinematografie, ale mezitím v Hongkongu dospěla nová generace fyzicky zdatných herců. Jejich filmy kombinují reálné fyzické dovednosti aktérů se speciálními efekty pro maximální adrenalinový atak na diváka...
Na tradičně prostinký a schematický příběh jsou navěšeny spektakulární akční sekvence, v nichž herci předvádí dech beroucí kung-fu souboje a krkolomné kaskadérské kousky, které nekřiklavě překračují hranice fyzikálních zákonů. Vznikl tak další famózní důkaz, že centrem bojových filmů i dnes zůstává Hongkong. (oficiálny text distribútora)

tombac

Honelnik se zřejmě vskutku díval na jiný film, jelikož Invisible Target má do průseru na stovky mílí daleko. Hongkongský biják není prost drobných ašibek (příběh je prostinký a chování postavy čestného policajta bylo někdy i na mě moc), ale ukažte mi letošní film, který mi poskytne tááákhle vydatnou porci dynamických a zručně natočených přestřelek a rvaček. A cool drsoňe na obou stranách barikády a v současnosti tolik módní parkour k tomu. O žádném takovém nevím. Akční nářez, ve kterém se rozfláká enormní množství cukrového skla a jenž má opravdické koule. ()

predators

Za pěkné souboje se přikláním k tomu lepšímu, co se v poslední době v Hong Kongu podařilo "zplodit". Od prvního výbuchu mi bylo jasné, že tady nepůjde jen o pouhé kamzíky skákající a padající ze střech pětipatrové budovy. Všichni maníci se opravdu předvedli, a kdyby zapracovali na mluveném slově, mohlo být ještě lépe. Příběh, točící se kolem pomsty všeho, na co zloduši sáhli, jen těžko někomu zabrnká na city. Ale kdo ví, třeba se příště máme na co těšit?! Zajímavosti: Jaycee Chan svou podobu se svým otcem nezapře. :-) 70% ()

kitano

Presne tak by mal zacat kazdy poriadny akcnak - poriadnou exploziou! V tomto pripade naozaj nieje prilis co riesit. Bezchybny, skvelo obsadeny a zahrany akcnak, s vybornym pomerom akcie, napatia, emocii a humoru. Toto nieje ziadne kug fu, to je poctivy akcnak zo starej skoly. Povinnost pre vsetkych milovnikov serii Die Hard, Lethal Weapon a Police story. Ps.: Jackieho syn si to slusne nasliapol na kvalitnu karieru. Drzim palce:) (9/10) ()

Adrian

Hongkongská akčná pecka a adrenalínová nálož tohto roka v jednom! Donnie Yen s Wilson Yipom sa budú musieť vo Flash Pointe sakra snažiť, aby sa tomuto aspoň vyrovnali... ;-) / UPDATE: Takze po zhliadnuti Flash Point mozno povedat, ze Donnie s Wilsonom odviedli slusnu pracu, ovsem palma vitazstva z mojich ruk patri Invisible Target. ()

Shit

Invisible target stojí a padá podle toho jak často jsou vidět souboje. Pokud to tam rozjíždí Nicholas Tse a Shawn Yue na jedný straně a na druhý největší řezník filmu Jacky Wu, tak si neni absolutně na co stěžovat, jelikož to jsou machři největší a těla lítaj vzduchem po desítkách a kaskadéři se jen modlej, aby se záběr poved a oni nemuseli zase letět 10 metrů dolu z baráku a zase se o něco nehorázně rozmlátit, jenže pokud se nic takovýho neděje, což se zákonitě při délce přes dvě hodiny muselo stát, tak je to mírně roztahaný a zdlouhavý, ale přesto je to výbornej čínskej akčňák ()

• Benny Chan požadoval, aby nebyli použiti žádní dvojníci, a všechny scény ponechal jen na hercích. (KucC)