Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad. (oficiálny text distribútora)

ed_wood

Vidno, že Will Farrell je "pán herec a srandista od narodenia":). Lenže v tejto komédii sa mohol snažiť ako veľmi chcel, vôbec to nepomohlo. Slabučký scenár a ešte slabší humor. Harrelson nehral nič a takisto ani ostatní herci. Farrellova ďalšia komédia zo športového prostredia, ale táto je asi najslabšia (tromfla ju asi len Zelená je tráva) ()

ladko

"Who the fuck is Bambi?" Ferrella môžem vo veľkých dávkach a na Semi-pro som sa veľmi tešil. Ukázalo sa, že oprávnene, lebo bavil som sa kráľovsky počas celého filmu. Už pri úvodnej piesni Love me sexy v podaní samotného Jackieho Moonea som sa dusil smiechom . A to čo nasledovalo, bola jednoducho našľapaná komédia s vynikajúcimi scénami, hláškami a aj zábavnými vedľajšími charaktermi(napríklad skvelí komentátori). Scény s medveďom, palacinkou, Dukesom a mnoho ďalších je skvelých. A idem si to pustiť znovu, aby som si trochu skrátil čakanie na Step brothers. ()

Shit

Strašná kravina naprosto zapadající do Farrellovy tvorby, opět má nesčetně hysterických záchvatů, neustále tam pobíhá jak hovado a naprosto debilní dialogy, ale někdy to je prostě sranda, bohužel to ale neni zas tak často, jak by tenhle film, kterej je na stupiditě založenej, potřeboval, ale i tak sem se párkrát fakt náramně pobavil, škoda jen trošku debilní role pro Woodyho Harrelsona, kterej se tak nemoh moc dobře komediálně představit a že to umí moc dobře. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $33,479,698Tržby Celosvetovo $43,884,904Tržby za predaj DVD v USA $20,600,521 //počet predaných kusov 1,068,250║ Nehorázne nudný výplach, Will Ferrell akoby už z jeho prejavom úplne dochádzal a za celý čas nedokázal výraznejšie zaujať. /25%/ ()

blackJag

Ferrellovo herecké zapálení je podobné třeba tomu Jacka Blacka, minimálně intenzitou a musím uznat, že poslední dobou to na mne působí ve výrazně pozitivním smyslu. Už jen nápad natočit komedii o naprostých lůzrech, kteří to svou pílí dotáhnou až ... na čtvrté místo, které stejně nic neřeší :-) a to vše v dobových retro kostýmech, které jsou svou kombinácí s účesy prostě šílené, je jednoduše slibný. Některé hlášky ( "Kdo je kurva Bambi?", "Jakoby mi do očí chcala kočka" nebo "Panikařte! Je to jako na Titanicu, ale plném medvědů") mne nekompromisně zválcovali a ikdyž má film pár hluchých míst, nakonec si můj hlas svým osobitým způsobem jakým zachází s klišé sportovních filmů získal. ()

• Michael Westphal, jeden z náhradníků Tropics, je syn bývalého hráče a trenéra NBA Paula Westphala. (Caszidy)
  • Amy Sedaris měla ve filmu roli, avšak její scény byly nakonec vystřiženy. (Caszidy)
  • Hoci sa film odohráva v 70. rokoch minulého storočia, ľudia v dave majú na sebe súčasné oblečenie. Je to obzvlášť viditeľné, keď sa dav rúti k východu zo štadióna. (Arsenal83)

Kolty a magie

Kolty a magie

02.04.2009

Kulku ze šestiraňáku by si zasloužil člověk, který vypustil na internet sice nedokončené, ale obrazově velmi kvalitní X-Men Origins: Wolverine, a magii zase studio Fox, aby se mu povedlo odčarovat z… (viac)