Životní styl horní střední třídy Dona a Bridget Cardiganových je ohrožen, protože to vypadá, že Don, který je už rok bez práce, už žádnou hledat nechce, a hospodyňka Bridget nepracovala po většinu svého života. Jejich dluhy se už blíží 300 000 dolarů. Když to Bridget zjistí, dojde k závěru, že potřebuje získat práci - jakoukoli práci - která jim přinese aspoň nějaké prostředky. Neochotně vezme práci uklízečky ve Federální ústřední bance v Kansas City. Bridget téměř okamžitě okouzlí všechny ty staré opotřebované bankovky, které míří ke skartaci. Přijde s plánem, jak si zase pomoci k penězům - ukradne hodně z těch peněz, což podle ní je snadná práce, protože zámky používané na peněžních vozících jsou standardní a nikdo nikdy nekontroluje odpadky. Ke svému plánu potřebuje získat jednu osobu, která pracuje se skartovačkou, a druhou, která tlačí vozíky s penězi. (Filmbox)

spaceboyCZ

Hledate film na nudnou nedelni poobedovou siestu, ktery by vam aspon mirne polechtal branici a behem jehoz sledovani byste tu nudu aspon trochu zahnali do kouta? Pak prave tento film je tim pravym. Neni nicim vyjimecnym, nevybocuje z rady Bckovych komedii posledni doby, lec Diane Keaton v hlavni roli z nej dela svym hereckym umenim zabavnou nenudnou podivanou a k tomu ji skvele sekunduje Katie Holmes (na tu skotacici holku se sluchatkama na usich bych se dokazal divat porad...zavidim Tomu Cruiseovi :D ) a Queen Latifah. Navic vse podtrzenou celkem schopnym hudebnim doprovodem. ()

HappySmile

No vlastně bych normálně dala tři hvězdičky, ale když si tady tak čtu ty zahořklé komentáře, musím dát čtyři. Byla to pěkná oddychová komedie, podle mě rozhodně jedna z těch lepších oproti tomu, co se poslední dobou točí. Trojka Keaton, Latifah a Holms si skvěle sedla a rozhodně se tady člověk nenudil. ()

genetique

V prvom rade bola totálne prepísknutá stopáž. Po prvej hodinke to bolo už len zbytočné a zúfalé doťahovanie už aj tak priemerného snímku, ale naozaj to mohlo ostať aspoň v priemere. Plno užvástaných nezmyselných rečí, ktoré ako-tak divákovi naznačujú, že sa ešte stále niečo deje. Záver blábolový a zasmial som sa asi dvakrát. 40%. ()

WANDRWALL

Kolik jen defrandantek jsem už poznal osobně, a taky o nich četl. I mě bylo asi třikrát v životě nabízeno, abych přijal místo, kde se defraudace bere jako součást profese. Já mám pro ni pochopení, protože je stále i dost takových, co nejsou defrandanti. Existuje jistá hypotéza profesora H., že většina defraudantů dokáže prožít zajímavější život než nedefrandanti. Tyhle obyčejné ženské toho moc neprožívají, i když na druhou stranu dokáží si užívat všeho, co jim život přináší, takže jsou sami se sebou spokojené. A někteří diváci taky. ()

Lierre

Vpravdě originální způsob, jak přijít k pěknému balíku (doslova) peněz. Mimochodem, kde jinde uvidíte, jak někdo skartuje dolary rovnou do záchodové mísy nebo je hází do kamen?! Zábavný film, dobře vybraná nesourodá trojice hereček. Po dlouhé době (alespoň inteligentní) komedie, u které jsem se pobavil (bez nutnosti "toaletního" humoru). Palec nahoru! (na obočí) ()

• Pri večeri v reštaurácii povie Jackie Truman (Katie Holmes), že by chcela navštíviť aj Československo, ale Don Cardigan (Ted Danson) jej vysvetľuje, že už neexistuje a rozdelilo sa na Českú republiku a Slovensko v roku 1992. V skutočnosti k rozdeleniu došlo o rok neskôr, oficiálne 1. januára 1993. (Piri)
  • Natáčelo se od 16. dubna do 21. června 2007 ve městě Shreveport (Louisiana, USA). (BMW12)