Americká rychlá kola

• USA American Hot Rod

Ďalší seriál vyprodukovaný kanálom Discovery. Boyd Coddington ako známy konštruktér automobilov v USA spolu so svojími pracovníkmi vytvára jedno majstrovské dielo za druhým. Somzrejme aby to bolo zaujímavejšie má na to vždy určený termín. Dokument o výrobe krásnych žihadiel. (Petoss1)

Andersis

Auta mě neberou, ale velmi zajímavé věci se tam děli. Hádky, konflikty, lidské chyby, stres atd. Ti kluci mají velké prachy a mají je poctivě vydřené. ()

mi-ib

Velká podobnost s American Chopper, avšak o nic méně kvalitní. Opět zde je šéf - Boyd, který ovšem nešéfuje svým potomkům, ale normálním zaměstnancům a proto musí volit více diplomacie než senior v chopprech. Boyd je podnikatel každým coulem a proto bere zakázky a ty musí být zpravidla hotovy v šibeničním termínu a proto tu není nouze o dusno ve výrobní hale, ale i důležité odreagování, aby se z toho hoši nezbláznili. Je zábava sledovat, jak to chodí při výrobě žihadel na zakázku a určitě to není o moc jiné než kdekoliv jinde, kde pracuje kolektiv na jedné věci. A konečně to co zkompletují je většinou opravdu žihadlo. ()

• Thomas Loddby odešel a začal podnikat v lodní dopravě, ale později se vrátil k práci na částečný úvazek. (Shley)
  • Zámečník Louie Biegler byl během dvou týdnů vyhozen ze zaměstnání, protože nepracoval. (Shley)
  • Lakýrník Willie Johnstone se vrátil na Nový Zéland a otevřel si vlastní lakovny v Tauranga. (Shley)