Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

Falko

Na KARATE TIGROCH alebo KICKBOXEROCH som vyrastal, takze klamal by som, ak by som napisal, ze to bola nuda. Pre mna nebola, skor naopak. Opät je tam skvely zaporak - bitkar, vdaka ktoremu je film dobry a hlavny hrdina Jake Tyler - dobrak, ktory sa vzdy provokaciou inych zapletie do bitiek. Bojove zabery su slusne natocene, prisposobene na dnesnu dobu, kde hlavne mladi natacaju taketo bitky na mobily a zverejnuju na internete. Samozrejme odsudzujem sikanu alebo trapenie bezbrannych ludi, ktorich radi trapia len preto, aby si to mohli nakamerovat a potom sa na tom bavit, nastastie o tomto ten film nebol. Mimochodom, asi som jediny, ktoremu Sean Faris v niektorich zaberoch pripominal mladeho Toma Cruisa, teda o 20 rokov mladsieho, jasne, ze na profile sa vobec nepodoba, ani v galerii na CSFD, ale len v niektorich zaberoch... 19.11.2010 ________ Sean Faris - (Jake Tyler) +++ Amber Heard - (Baja Miller) +++ Cam Gigandet - (Ryan McCarthy) +++ Evan Peters - (Max Cooperman) +++ Leslie Hope - (Margot Tyler) +++ Djimon Hounsou - (Tréner Jean Roqua) +++ Wyatt Smith - (Charlie Tyler) +++ Hudba: Michael Wandmacher +++ ()

Djoker

Určitě to znáte. Už první den na nové škole jste největší hvězda, všichni vás okukují, jede po vás největší kost a zvou vás na nejrůznější akce. Že ne? Já vlastně taky ne, protože svět filmu se od toho reálného přeci jen liší. Asi tak půl minuty to opravdu vypadalo, že by se mohlo jednat o myšlenkově bohatší záležitost pro mladší generaci a navíc ve stylu Klubu rváčů. Jenže jak rychle to přišlo, tak taky odešlo a zvrhlo se v klasiku pro vylízanou facebook generation. Všichni jsou jako z výlohy, sebemenší rvačka je ihned on-line a s tvárnicemi se hází o sto šest. Vše naštěstí táhne skvělé obsazení, zkušený Hounsou, zatraceně sexy Amber Heard, pan slizák a kříženec Toma Cruise s Cristianem Ronaldem. ()

sheen

Povedený mix Karate Kida, Rockyho s lehkým šmrncem Krvavého Sportu pro teenagery. Dějová linie taková, jaká se dá čekat od tohoto filmu. Ale o to tam nejde, jde tam o údery a kopy. Boje jsou tam dobře natočené i zahrané. Djimou Hounsou jako trenér tam opravdu sedí, je tam obrovský:) I ten hlavní týpek je zajímavý, takový machírek, ten se mě tam líbil asi nejvíc. Film má docela zajímavě namíchaný ost, potěšil mě skoro u konce supr remix od Daft Punku. A není to žádný odpad, jak tady rádoby pisálci hodnotí nebo píší. Netvrdím, že jsem nadšením skákal sto metrů do výšky ale dostal jsem to, co jsem čekal. ()

Dever

, Soundtrack Michael Wandmacher: 1 "Above and Below" by The Bravery 2 "Anthem for the Underdog" by 12 Stones ,3 "Teenagers" by My Chemical Romance ,4 "Someday" by Flipsyde ,5 "Wolf Like Me" by TV on the Radio ,6 "Under The Knife" by Rise Against ,7 "Time Won't Let Me Go" by The Bravery ,8 "Rock Star" by Chamillionaire & Lil Wayne ,9 "Be Safe" by The Cribs ,10 "Headstrong" by Trapt ,11 "False Pretense" by The Red Jumpsuit Apparatus ,12 "Orange Marmalade" by Mellowdrone ,13 "You Are Mine" by Mutemath ,14 "Stronger" by Kanye West ,15 "Crank That (Travis Barker Rock Remix)" by Soulja Boy Tell 'Em ,16* "The Slam" by TobyMac ,17 "…To Be Loved" by Papa Roach (Featured during Theatrical Trailer, ()

Cival

Nejlepší kravina posledních měsíců. A dost odvážný návrat dětí MTV k osmdesátkám. V Nikdy to nevzdávej se spolu tak dlouho perou nový Karate Kid a Klub rváčů pro diváky TRL, až jednoznačně vyhraje ten první. A vymlátí pekvapivě silnou arénovku, přenesenou do dnešní odchlupené, nagelované, odsmraděné a jinak metrosexuální doby. Wadlowův nátěr používá osvědčená klišé i postavy (mentor s bradkou, slizský záporák a jeho povolná buchta... a dojde i na rastamana), akorát v našláplé videoklipové formě. Jen houšť. ()

• Sean Faris (Jake) pribral 7 kg svalovej hmoty pre svoju rolu. (ČSFD)
  • Pôvodný názov bol Get Some, ale mal sexuálne konotácie, čo sa tvorcom nepáčilo. (619REY619)
  • Cam Gigandet (Ryan) je držitelem černého pásu v izraelském bojovém umění Krav Maga. (Mr.Hudson)

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)