Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale. Po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala. Pořad publikuje internetová televize Stream.cz. (ČSFD)

Likan7

Tak tady se šlo mimo mě. Naprosto nechápu někdy až tu legendární auru, kterou kolem sebe Gynekologie 2 má. Potěší, že zde vidíme hodně známých tváří, třeba mladý Blaník je super, ale jinak "příběhově" a gagově to je někdy fakt dno. Bez vtipu, s maličkou trochu recese. Jediné dobré díly byly Doktor Stein a Vlasta, u kterých jsem se párkrát zasmál. Ale zbytek je na úrovni odpadu. Nemam rád, když se stydím za herce, chudák pan Lábus.. ()

Honzíno

Dávám 50%, jelikož sympatizuji s hereckými výrazy Petra Čtvrtníčka a Josefa Poláška a mohu dnes aspoň zde občas slyšet sametový hlas Roberta Nebřenského, jenž byl tolik charakteristickým prvkem rozpadnuvší se hudební formace Vltava. Čili asi takto, že. Jinak je to velká stupidita s vyváženou směsí hovadin a dobrých hlášek (sem tam) - dyť to má vocas - bohužel v každé znělce. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +sešla se tam dobrá parta herců -není to vtipné, ani moc sprosté, nejsou tam holky :-)/// Vhodé tak možná jen na Stream. Čekal jsem od toho mnohem víc. Nejen po stránce vtipu, který tady je hodně skromný, ale i po strance nápaditých scének, kterých se tu skoro nedočkáme. Nudil jsem se./// Celkem 30%/// ()

decouble

Dokážu si dost dobře představit, že Gynekologie 2 vypadá "na papíře" neskutečně vtipně, ale její obrazové zpracování za námětem poněkud pokulhává. Potenciál Čtvrtníčkova scénáře zabijí nudná režie. Na druhou stranu tento miniseriál obsahuje pár skvělých (ale bohužel právě ne úplně využitých) detailů a konec konců je mnohem lepší než kožní svrab:-D. Stále však spíš maximálně za 50%. ()

tavvva

Docela mě mrzí, že genialita tohoto seriálu zůstává lidmi nepochopena. Jsou filmy a seriály, které jsou o ničem, ale hrají si na to, že jsou o něčem, naproti tomu Gynekoligie 2 svou dějovou prázdnotu / kýčovitost dává okázale najevo - doslova na tom staví! Stejně tak staví na zcela dokonale zvolené skupině aktérů, kteří se vzájemně výborně doplňují, kteří s ukrutně vážnou tváří dokážou plácat šílené hovadiny a bez kterých by seriál zcela ztratil svůj specifický a nezapomenutelný charakter. Prostě nával absurdit / čtvrtníčkovské odrůdy superkameňáků / hrané stupidity - kombinace, která mi přijde vysoce zábavná a hlavně ve srovnání s tou haldou komerčního tuctového balastu, kterým se dnes vycpávají kina, výrazně originální. Pokud by snad někdo měl snahu tvrdit, že toto jsme už viděli v České sodě, tak si s ním dovolím nesouhlasit, připouštím jen, že je to sodou trochu načichlé. Dávám jednoznačně a bez váhání 5/5. ()

• V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)