Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiálny text distribútora)

merlinovic odpad!

Puritánská "komedie" o sexu, nudná od začátku do konce která se sestává z příběhů a problému několika různých párů které spolu nijak nesouvisí (v podstatě 8 krátkých filmů v 1 ). Jediné úsměvné bylo, když po sexu byli všichni oblečení nebo se hned schovali pod deku ;) Jediný příběh na který se aspon dalo dívat, je příběh lesbiček který ovšem ničí přístup k filmu. Nemůžu si pomoc, ale ve filmu o sexu sem čekal aspon nějaké erotické scény. ()

Džejkop

Osm příběhů, osm různých párů, osm problémů, ale žádný neobvyklý. Nechybí problém s vyznáním lásky, problém s tím, přiznat si že nejsem heterosexuál, problém tenkrát poprvé + jako bonus načapána matkou, problém jak chutná ..ehm... Následuje problém páru v pokročilejším věku, který se snaží zavzpomínat na mladá léta, a pak že je dnešní mládež zkažená :). Pár č. 6 řeší problém rozdělení rolí ve vztahu. Sedmý pár rozebírá problém nevěry (nejnudnější historka, alespoň díky za poodhalenou E. Chroqui). Poslední problém se týká náhodného sexu. Přičemž něžná polovička je dutější než pařez...tedy, ne tak úplně. A vítězem se stává pár č. 4. Je libo brambory, kuře nebo tuňáka? ()

Zdeňka

8 příběhů, 4 ze kterých jsem opravdu nadšená a 4 které se mi zas tak nelíbili, ale mají v tomto celkovém snímku své místo a společný bod, aspoň mě se to tak jeví, že vychází ze života a každému z nás se může jeden z příběhů opravdu přihodit. Já osobně znám pár, který řešil jeden z problémů. Naskýtá se mi otázka, která povídka byla nejlepší...mě se nejvíce líbila první. Především proto jak skončila. Kdo viděl pochopí a kdo ne tak se kouknite:-) P. S. Musím si zapamatovat tu Lesliinu teorii o lásce... ()

novoten

Osmkrát jinak a osmkrát dobře. Někdy dokonce úžasně. Tak jak první povídka příjemně naladí upřímnou romantikou, tak se ta poslední díky ostrému humoru a zároveň pomrkávající pointě stejně něžně rozloučí. Mezi tím se pak řeší nejrůznější problémy s orientací, určenými rolemi nebo uplynulým životem, ale právě díky vhodně zvoleným rámcujícím příběhům zůstane film v divákovi ještě dlouho po titulcích. Může za to ta všudypřítomná naděje, která vás pak v životě posouvá ve vztahovém hemžení a snažení vždycky o kousek dál. ()

klukluka

Přišlo mi, jako by to dělalo x scénáristů, kteří se do toho museli nutit, a proto že to bylo takový - UMĚLÝ A NEPŘIROZENÝ - jaký to bylo. Teď koukám, že ve skutečnosti to je ještě horší, a že si všechny tyhle situace vycucal z prstu jeden jedinej člověk. Tedy vlastně nadčlověk, když si dokáže představit, o čem se po sexu baví dvě lesby, dva homouši, holka a kluk, zralá žena a muž... Dopadlo to, jak to dopadnout muselo. Jedna historka byla ze života (jeho), ta mohla jakž takž obstát. Všechno ostatní byly výmysly, a proto to nemohlo být dobrý. Ta skutečná podle mě mohla být o buzících, kteří se nemůžou dohodnout na rolích táta/máma. To mi nezavánělo falší. Všechno ostatní byla maloměšťácká sračka. ()

• Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)
  • Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)
  • V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)