Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

nascendi

Prekvapilo ma, že som ku Všechnopárty ešte nenapísal komentár, aj keď ho pravidelne sledujem a vo väčšine prípadov som veľmi spokojný. Na rozdiel od Krausových zlomyseľností je Karel Šíp pozorným poslucháčom, svojim divákom sa snaží hosťa predstaviť v čo najlepšom svetle a keď má potrebu si z niekoho vystreliť namieri to radšej na seba. Keď mám spomenúť niečo, čo sa mi nepáčilo, tak maximálne to, že asi v dvoch programoch spáchali s obecenstvom nejaké zborové spevy. Ale to iba na okraj. Som rád, že existuje talk show, ktorú sa oplatí sledovať. ()

easaque

-4* toto je snad moje první zhodnocená talk-show ;-). Ostatním TV pořadům se vesměs vyhýbám, ale když se v televizi objeví Karel Šíp se svým pořadem, tak je to většinou to nejlepší, co se dá naladit ze všech kanálů, které mi dopřává běžná anténa. Vybírá si zajímavé hosty, se kterými dokáže příjemně i vtipně hovořit a není podrazák narozdíl od Jana Krause. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: X /// TEMPO: X /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: X /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

sator

Arnošt Lustig- Klára Janečková- Marek Ebstein 4* velmi povedené.Dagmar Pecková — Ladislav Frej — Karol Polák 4* Polák skvělej ale ostatní též...Petr Rezek,Václav Kopta 4**** Sestupna tendence Šíp už to nedává, je často mimo, už chápu proč Polesný odešel... Název vznikl ze slova technopárty který autora pořadu Šípa zaujal a vymyslel novotvar Všechnopárty, který je pořadem pro všechny, ne tedy jen pro někoho jako v případě technopárty. Po dlouhých letech spolupráce odešel režisér pořadu Viktor Polesný pro nesoulad s Karlem Šípem kam pořad směrovat. Nahradil jej Michael Čech. ()

cheyene

Náhodou, Karel Šíp také umí...Jeho talk-show má zcela jiný ráz než (S)show Jana Krause a nemohu říct, že by Všechnopárty s humorem Šípa seděl méně. Jeho vtipy jsou takové..řekl bych lidské a nevyšperkované. Jeho komické poznámky a otázky jsou hodně podobné těm, které můžeme slyšet v denním kolotoči. ()

klukluka

Karel Šíp je mistrem svého oboru. To je potřeba říct hned na úvod. Vyrostl jsem na jeho Hitšarádě, o třicet let později občas natrefím na jeho Všechnopárty, a pořád to má solidní úroveň. On má solidní úroveň. Respektive ještě donedávna měl. A v tom je ta potíž. Dnes jsem na netu pátral po nějaké příjemné zvukové kulise a pustil jsem si jeho "rozhovor" s Matějem Homolou z Wohnoutů. Myslím, že nekecám, když napíšu, že to byla totální katastrofa. V krátké době bohužel už druhá, tu počínající nepříjemnou stařeckou jízlivost jsem u něj zaregistroval v krátké době už podruhé. A bylo by toho nejspíš víc, kdybych ten pořad sledoval pravidelně. Ostatně, ani rozhovor s mladou oceánografkou před Homolou mě příliš nepotěšil. Jasně, asi by to nebylo na veselou notečku, kdyby se jí zeptal, jak to tedy s těmi našimi oceány vlastně vypadá, ale od toho je profík, aby zavčas změnil téma, pokud by to mělo v prime timu sklouznout k nějakým velkým nářkům. Místo toho se ale celou dobu tloukla prázdná sláma. Pořad je prima, tvůrci jsou šikovní, ale hlavní aktér už je místy lehce z formy. Odejít včas je prý umění. V tomhle směru panu Šípovi holt nebylo dáno. ()

• K roku 2020 si Karel Šíp ve studiu povídal už s 1 800 hosty a Česká televize za tuto dobu odvysílala 31 200 minut pořadu. (TheSlezy)
  • Od 3. října 2014 je pořad dlouhý přibližně 50 minut. Dříve byl více sestříhaný a přibližně o 10 minut kratší. (Pierre)