Americký nezávislý film pojednáva o trojici ľudí cestujúcich naprieč Louisianou, z ktorých každý si na cestu prináša vlastné trápenie. Muž, ktorý sa práve vrátil z väzenia, dospievajúci chlapec, ktorému nik nerozumie a mladé dievča, ktoré žije opusteným životom; všetci traja budú na konci dlhého putovania iní, než boli na začiatku. (MaxForValue)

ABLABLABLA

Možné Spoilery. Eddie je fešák a umí hrát i když tady teda hraje pošuka no. Kristen je strašná, opravdu v každé roli se tváří úplně stejně, stejné chování, ta se snad vůbec nepřizpůsobuje postavám, začínám ji pomalu více nesnášet než Angelinu Jolie a to je co říct. A William tak k tomu nevím, co bych řekla, ale prostě hodně dobře zahrál životem zkoušeného propuštěného vězně - btw. celou dobu jsem čekala, co teda udělal, protože v rámci těch flashbacků to vypadalo, že ji zabil, ale nakonec se z něj vyklubal dobrák. Asi jedna z nejdivnějších road movie, co jsem viděla a rozhodně hrozně pomalu plynula, ale na On the road to svou nudností fakt nemá. Tohle je výrazně lepší snímek. Jako zamyšlení o životě je to dobré, možná že i ten pomalý náboj k tomu seděl a v konečném výsledku to byl dost zajímavý snímek, ale i tak dávám 3,5*. ()

Puyi

Toto je tedy pro mě pořádné překvapení. Nejen že jsem od filmu vůbec nic nečekal, ale když se k tomu přidá i nezajímavý herec v hlavní roli (jen pro mě, samozřejmě) a to, že Road movie si cestu k mé oblibě rozhodně nikdy moc nenašla (tedy vůbec), tak je výsledek, dá se říct až ohromující. Radost pohledět, to, co se celý film odehrávalo mezi Kristen a Eddiem... No já byl prostě celý film unesen. Nejvíce tomu asi napomohla právě postava Eddieho, která mi byla neuvěřitelně sympatická a celý film jsem hrozně fandil. Perfektní, absolutně perfektní. ()

sovii

K tomuhle přesně nevím co a jak napsat, abych ze sebe neudělala uplnýho blbce. I když film nebyl v kinech a nedoprovázela ho masivní letáková kampaň, odvažte se a podívejte se. William Hurt i když hned v první scéně vyjde z vězení a automatická reakce by byla cítit k němu negativní emoce, nejde to. Něco na něm je a i když jsem očekávala, že se příběh bude točit okolo mladičké Kristen Stewart a Eddieho Redmayna, není tomu tak a je to jedině dobře. ()

Langy10

Další úžasný film ze zbírky Kristen Stewart :) ... opět mě dojal, nevim proč mě vždy ty její filmy tak dojímaj, ale je to tak. Uplne uzasnej příběh, to se mi líbí skvělí obsazení herců, všechno klaplo až na Eddieho Redmayna, v jednu chvíli byl jak namyšlenej blbeček, co me štval, celou tu dobu cestování. Ale ke konci to napravil a byl v pohodě.... Je to spíš 4+, ale jelikož mě Kristen svým hereckým výkonem opět dostala , tak dávám 5 hvězd :) ..... Doporučuji vám vidět tento film, je opravdu úžasný. Ti, kdo jsou fanoušci Kristen si ten film pustěj ještě hodněkrát :D :) .... ()

cheyene

Road-movie se postupně propracoval mezi moje nejoblíbenější žánry. Snímky tohoto druhu mají vše, co má dobrý film mít. Bývá pro ně charakteristická dobrá atmosféra, děj je zajímavý a napínavý, obsahuje nějaké zvraty, které jinak jednoduchý příběh pořádně okoření. Scény jsou doprovázeny vesměs příjemnou hudbou a diváka zavádí díky cestování do různých zajímavých míst. A navíc rychle ubíhají. The Yellow Handkerchief je skvělé romantické drama, na kterém bych vyzdvihl úžasnou kameru, její záběry a hru se světlem. Hereckými výkony potěší celé ústřední trio, přičemž největší sympatie vzbuzuje William Hurt a Kristen Stewart. Příjemná hudba dotváří výsledný pěti hvězdičkový dojem, jenž je ještě podpořen pěkným závěrem snímku. ()

• Jedna ze scén se natáčela ve městě Plaguemine. Konkrétně, kdy je William Hurt propušten po zadržení na policejní stanici a přechazí přes železniční koleje k autu, kde na něj čekají Eddie Redmayne a Kristen Stewart. (zacharo)
  • V rámci prípravy na úlohu strávil William Hurt noc v Lousianskej štátnej väznici, ktorá je skôr známa pod názvom Angola. (Sufferer)