Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasů a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Shorty_

Příběh mě jakožto každého představitele mužského pohlaví zaujal už po náhodném naražení na obal dvd a přečtení jeho obsahu. Po shlédnutí musim říct, že jsem ani nebyl zklamán, herci dobří ,pojetí netuctuvé a dokonce i při částečném zamouření oka reálný příběh a výkon hlavní hrdinky. Jediné co nekompromisně sráží mé hodnocení je nedotažený konec, který vypadá spíše jako alternativní a nedopsanej. ()

Kosmik 1

Opět přešlap...prostě jsem nedokázal překousnout situace, kdy ženská, ať už je sebelíp v boxu trénovaná, odolávala ba i překonávala mocné údery všech těch nabušenců. Po první ráně od toho finálního hovada by měla chudák otřes mozku. No nic, i kdybych tohle opomenul, tak i přesto filmu chybí šťáva a takový ten šmrnc sportovních filmů. Jednoduše slabota. Včetně vedených dialogů. 35% ()

Shit

Ilegální undergroundový boxerský zápasy bez rukavic, to neni nic novýho, ovšem s ženskou představitelkou v hlavní roli, to už jo, sice je pravda, že se člověku moc nechce věřit, že by takovej střílzlík jako je Rebecca Neuenswander rozmlátil držku těm stokilovejm horám svalů, ale údery má holka docela svižný a tvrdý a tak s přimhouřeným okem se to dá akceptovat. Ale je fakt, že konec už je taková rutinní záležitost, kór ta příprava na zápas je jak z Rockyho IV. ()

Terva

Chcete slyšet dobrej fór? Támhleten sráč v kvádru se mě snažil ukecat abych šel k zemi. Proč si lidi jako ty myslí, že se lidi jako já dají koupit? Tak to by bylo porušení pravidel a my se zatím vydáme po USA za nelegálním boxem v ženském provedení. Jessica Parkerová zvaná "Lasička" zmlátí kde koho. Ne ne ne říkkkeeej mi Bbbbleskkku ttty srásráči jedddenn. Film se snaží být zábavný, ale je spíše nudný. Mluví se jen o penězích a hlavní aktéři jsou stále švorc. Vše pak spěje k jednomu nutnému zápasu, aby by každý v balíku. Bla....bla....bla...já vyhraji to ti garantuju. Nic nového na filmovém nebi. ()

Hanys_

Snímek z prostředí ilegálních boxerských zápasů, který jde od začátku podle staré známé šablony a tak nemá vůbec čím překvapit (i ten konec se dal odhadnout od poloviny filmu). Jediné čím se tenhle filmík odlišuje od konkurence je to, že tentokráte je hlavní hrdinka žena. 60kilové křehké stvoření, které dává na prdel 120kilovým hromotlukům - dosti nereálné. Souboje jsou dost odfláknuté a divně nasnímaný je celý film.. Ale pokud nemáte jiný film po ruce tak se to dá přežít. 40% ()

• Filmový festival RADAR v Německu a filmový festival akce v USA udělili snímku cenu pro nejlepší film. (Terva)
  • Losangeleské uskupení Dances with Films udělilo snímku velkou cenu poroty. (Terva)