Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Marek Daniel a Josef Polášek v originálním kabaretu nabízí nekonečný bláznivý koktejl skečů, scének, paradoxů a černého humoru. (oficiálny text distribútora)

PhillM.

Na živý Komediograf jsem se vždycky v rámci boskovického festivalu moc těšil. Nicméně musím uznat, že to rok od roku mělo sestupnou tendenci a tenhle převod do televizního formátu se už vůbec nepovedl. Proč? Prostě došly (dobré) nápady. ()

Hapretor

V dnešní době už je tento styl humoru velmi vyčpělý. Éra Menšíka, Wimmera, Sováka, Donutila, Brodského, ... atd. - opravdových bavičů, je nenávratně pryč a s tím i patent na kvalitní zábavu. Ovšem retard v podání Lišky je "kvalitní". ()

m4xp4yn3

Slabší. Většina skečů skončí bez pointy, ale přeci se sem tam najde i slušný, vtipný kousek. Problém je, že polovima herců přehrává a nevyužívá potenciál napsaného materiálu. ()

Mercilonka

Když jsem viděla některé scénky, kroutila jsem hlavou nad tou trapárnou. Pak jsem viděla Komediograf naživo a musím říct, že jsem se během té hodiny a půl nesmála asi půl vteřiny. A až poté mi spousta scének došla (nejsem blondýna, ale holt jsem v tom ten vtip napoprvé neviděla). ()

Spike86

Některé scénky jsou o ničem a nevtipné, ale pár jich je tam naprosto výborných a v každém díle bylo aspoň něco zajímavého. Co mě napadá tak hlavně "Svět bez číslovek", Kamil a Michal a hlavně jejich scénka "To je pohodička..." a "Muž Ondatra". 78% ()

JAzzeURo

Nepřijde mi vtipné úplně vše, ale za Kamila s Michalem musím dát 4 hvězdičky. Navíc jsem je viděl v divadle, kde měli jeden z dalších dílů komediografu a Jaroušek Rýdl dělající kulajdu...no prostě Matonoha s Liškou stojí za to. ()

Luluk

Na Komediografu jsem byl už třikrát naživo v brněnském Hadivadle a vždy jsem se báječně bavil,ale při seriálu to není vždycky taková sláva.Proto doporučuji nesedět u bedny,ale zajít na představení přímo do divadla. ()

Mezerník

Miluji černý, absurdní nebo "trapný" humor a nevadí mi i občasná absence pointy (Monty Python), ale tohle je skoro odpad, bohužel. Opravdu hodně nepovedené. ()