Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

Tomik.

Co na to říct? Alec Baldwin, Kate Hudson, Jason Biggs, po herecké stránce to z počátku nevypadalo vůbec špatně. Tím je ovšem výčet kvalit tohoto filmu téměř u konce. Příběh byl docela zajímavý, to ano, ale strašně lehce předvídatelný (a tady mi to bohužel extrémně vadilo). Na druhou stranu je třeba říct, že o vtipné situace zde nebylo v žádném případě nouze. Zvlášť ta svatba, kdy se z Tanka Turnera stal takový ten správný gauner, nešlo se nesmát. Vlastně většina scén s ním byla zábava. Hlavně tedy každé setkání syn + otec (Cook + Baldwin), výborné. Baldwinovi jeho role „prasáka“ dokonale sedla, určitě jedna z nejlepších rolí, ve kterém jsem ho zatím viděl. Také jeho hlášky stály za to. Ve scéně, kdy byl s Cookem v té hospodě a oba společně pokukovali po holkách a známkovali je dle písmenkové stupnice, mi až z očí slzelo. Co hláška, to perla (alespoň v originále, zda to tak vyznělo v českém dabingu, netuším). Nicméně jak už jsem psal. Děj téměř nulový, sotva se usadíte a pochopíte, o co jde, je vám jasné, jak to skončí. Velká škoda. Také třeba zmínit, že o romantice se zde nemá smysl bavit, tohle má do opravdových romantických snímků asi stejně blízko, jako sáňky k létu. Každopádně to určitě není zas tak špatné. Zasmějete se, herci solidní, hodnotím jako slušný průměr. ()

Dever

Krutá komédia........... Soundtrack John Debney: 1. Do Me (Jean Knight) ,2. You're No Good (Linda Rondstat) ,3. My Best Friend's Girl (The Cars) ,4. Love Is Like Oxygen (Sweet) ,5. 99 Luftballons (Nena) ,6. Crimson And Clover (Tommy James) ,7. At Last (Etta James) ,8. Have A Little Faith In Me (John Hiatt) ,9. Save Some (Glacier Hiking) ,10. Blue (Malbec) ,11. Always Where I Need To Be (The Kooks) ,12. Pop That P***y (2 Live Crew) ,13. Separate Ways (Teddy Thompson) ,14. Best Friends Again/I Love You (John Debney) ()

Pavlínka9

Jestli si film pustím někdy znovu? Spíš ne, než ano. Jestli jsem ale litovala 108 minut tohoto filmu? Ne. Realita s věčně usměvavou Kate Hudson a fakt skvěle nepříjemného Danea Cooka :) Jason Biggs se z mého pohledu asi nikdy nevymaní z rolí věčně zakřiknutého a lehce hloupého kluka, který nikdy nezíská to, po čem doopravdy touží :) Ukázka 10ti kroků, jak zkazit sympatie k určitým lidem a přitom dobrý způsob jak se vrátit ke "starým" ;) ()

VasaX

Ach jo. Mám rád romantické komedie. Za to uděluji jednu hvězdičku, v rámci nadržování žánru. A abych pravdu řekl, tak jsem se ani moc nenudil, takže dohromady s pár drobnostmi další hvězdička. Tím to ale končí. Scénář jak přes kopírák mnoha podobných, (co se týče mého vkusu) nesympatický Biggs, o trošku méně Hudson. Cook a Baldwin to tak tak vyvážili. Herecké výkony jak na horské dráze. Jak jsem napsal, mám tenhle žánr rád. Rák vidím ty sladké happyendy, tu naději, že když někdo zpacká lásku, o které si uvědomí, že byla jeho nejen že osudová, ale i životní a perfektní, ale přes svou krátkozrakost to neviděl a tak to dopadlo, tak to může úspěšně napravit a nemusí si to, jak to krásně zpackal, vyčítat každý den po zbytek svého, v patetický se pomalu či rychleji proměňujícího, života. Růžové brýle, idealismus a hlavně naděje. Když se do toho ještě přimíchá humor, dobré obsazení a rozumný scénář, není nad lepší "drink" pro chmurný páteční či sobotní večer, obzvlášť pro osamělou duši. Škoda jen, že v případě Kamarádovy holky tento koktejl pohořel na špatném poměru či úplně chybějících ingrediencích, či na jejich laciných náhražkách. POkud je martini špatné, jak dva dny stojaté pivo, sebelepší oliva to nezachrání. ()

necisty

Byla by to průměrná romantická komedie, kdybych se u toho chvilkami nesmál tak, že jsem se pomalu za břicho popadal. Má to spoustu kvalitních hlášek, za které tu jednu hvězdičku přidám. Bohužel se mi trošku nelíbí celkový výsledek, kdy se kašle na toho původního. Na druhou stranu, když to pak sám uzná a taky, že se vlastně nejedná o takový klasický 'šťastný konec', tak přimhouřím oko:). ()

• V čase 24:30 bere Alexina spolubydlící do rukou halenku, kterou si prohlíží a potom s ní jde za Alexis (Kate Hudson). V dalším záběru má však Alexis danou halenku už na sobě. (Iveet)
  • Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato (2008). (Aknah)
  • Název filmu je vypůjčen z hitu kapely The Cars, který ve filmu zazní. (Elisebah)