Paul le Maire (Paul Porcasi) je majitel firmy, u kterého v dílně pracuje instalatér a amatérský vynálezce Elmer E. Tuttle (Buster Keaton). Toho si najme dívka z lepší společnosti Patricia Alden (Irene Purcell), především proto, aby na ni začal konečně žárlit její přítel Tony Lagorce (Gilbert Roland) a požádal ji o ruku. Tuttle to přijme i proto, že doufá, že v lepší společnosti za pomoci svého přítele Julia J. McCrackena (Jimmy Durante) najde někoho, kdo by zafinancoval vývoj jeho vynálezu – pistole se světlem mířícím na cíl. Současně má ale s Patricií i jiné úmysly. Žárlení se dostaví a jeho výsledkem je souboj, pak zde máme zatčení pro pokus o atentát (Tuttle se ale jen snažil při baccaratu ukázat generálu Bouschayovi svůj vynález), komickou tetu Charlottu (Maude Eburne) a další ženy, kolem kterých se Tuutle motá (nebo ony kolem něho). Něco honiček, škrcení a falešných identit doplňuje tuto předcenzurní komedii. (Peabody)

Peabody

Obecně mám Keatona rád mnohem více než některé jiné hvězdy němé grotesky, takže mi vyhovuje i v mluveném filmu, jakkoli on sám toho nikdy moc nenamluvil. Tady je hodně crazy zápletka s mnoha prvky němého filmu, pěkná hrdinka a předcenzurní lehké odění i chování - scéna kdy Buster Patricii na ňadrech poslouchá jako doktor by asi o pár let později nebyla možná. Jimmy Durante je zde komický nosatý partner Bustera, nepřijde mi nic moc, ale natočili  v duu filmů několik.  místy je to až absurdní nebo surreálný humor, ale pochopitelně jen pro milovníky těchto dob. ()