Romantická komédia o dôsledkoch náhodného stretnutia Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussenovej (Jennifer Anistonová) v arizonskom diaľničnom moteli, ktorý patrí Mikeovým rodičom. Fľaša vína ako poďakovanie za pohostinnosť spôsobí, že dvaja ľudia sa zrazu vydávajú na zložitú cestu hľadania zmyslu života. Márny rojko Mike vsadí všetko na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na mieste zistí, že Sue v svojom starostlivo naplánovanom živote nemá pre neho miesto. Konzervatívna Sue, posadnutá túžbou zmeniť svet, sa vracia k svojmu bývalému priateľovi - jogurtovému magnátovi Jangovi (Woody Harrelson), ktorý jej sľubuje možnosť uplatniť sa v oblasti charity. Mike však konečne našiel niečo, za čo sa mu oplatí bojovať, a hoci sú jeho šance malé, v súboji o Sue sa nevzdáva. Oboch  čaká spletitá, hrboľatá a namáhavá, ale zároveň tiež oslobodzujúca cesta, na konci ktorej spoznajú, že ich miesta na svete sa zrejme nachádzajú hneď vedľa seba. (TV JOJ)

Marci

Nemůžu dát méně než za čtyři hvězdičky, protože prostě tři jsou málo. Trošku bizarní příběh, nepravděpodobný, ale Steve Zahn mě dostal svým Mikem a líbila se mi i Jennifer Aniston se svojí mírně upjatou Sue. No a nemůžu nezmínit skvělého Woodyho Harrelsona jako expunka Janga. Prostě tenhle malej nenápadnej film je mi sympatickej. ()

Necrotongue

Tento film je typickou americkou romantickou mezistátní záležitostí, která sice má své klady, ale jejíž zápory mají navrch. Hlavním nedostatkem snímku je to, že jde o přeromantizovanou pohádku s morálním poselstvím a mnoha nudnými chvílemi. Hlavním kladem je pro mě jistota, že jde o něco výjimečného, protože záležitost, kterou odstartuje sahání na zadek, už si dnes ve většině takzvaných západních zemí nikdo nelajzne. A to je správné, protože je potřeba odstranit z cesty vše, co brání lidstvu v cestě k čistě virtuálnímu sexu a třem mořským mušlím. / Poučení: Nesahej nikomu na zadek, pokud se nechceš nejpozději do dvaceti let stát vyvrhelem lidské společnosti. ()

zdenny

Který vůl to zařadil do "komedie"? No, úvod filmu by tomu napovídal. Nebylo to špatné, to balení holky, na kterou normálně mít ani nemůže. Oba s jinými kořeny, oba sociálně někde jinde. Jenže ejhle a tenhleten bezelstný, prostý panáček dokáže nemožné a navíc dokáže nevědomky onu dívku přinutit věřit tomu, že nakonec jsou oba vlastně stejní. Kdyby film zůstal jen v tom městečku, líbilo by se mi to víc. Mělo by to nádech lokálního dramatu. Ale i takhle to zase nebylo úplně nejhorší, ikdyž dost nereálné. Ale o snění filmy jsou. Poučení: Když něčemu opravdu věříš, můžeš sen proměnit ve skutečnost. Ve filmu můžeme být navíc svědky proměny prosťáčka z vidlákova v člověka pevných charakterových a morálních zásad. Steve Zahn se z ne moc sympatického kluka promění v kluka, který je o dost sympatičtější. To bych hodnotil jako výrazné pozitivum. PS: Nevím, co bych dělal s nabídkou Jennifer, ať jí sáhnu na zadek, když ji mám v oblíbených herečkách a v dalším profilu v současných láskách. ()

Pethushka

Zaprášený film nahoře v šuplíku. Někdo se tu vyřádil na Jennifer Aniston, protože tohle je snad první film, kde nebyla krásná a sexy. Trošku podivná atmosféra, trošku divný chlápek, ale nějaký smysl to přece jen dávalo..možná více reálné než většina komedií dnešní doby. Myslím, že průměrné hodnocení je pro tento film přesné. ()

Streeper

Ve filmu se prolínají tři hlavní žánry komedie, drama a romantický, v některém filmu to funguje, ale bohužel zrovna v tomhle opravdu ne. Scénář je špatný, ani ne tak dialogy jako příběh samotný, ve kterém se ty žánry opravdu perou, ze začátku to vypadá na komedii, následně romantiku a pak drama. Žádný žánr vysloveně nepřevažuje a to je dle mého názoru špatně. Takže navzdory krásné Jennifer Aniston a milému Steveovi Zahnovi jsem se nudila. ()