Dva herci v několika rolích. Poznejte, jak vypadá skutečný život v Americe - zemi splněných snů, z několika pohledů. Lesbická babička, teplý britský premiér, ukecaná chovankyně v nápravném zařízení, ochotná sekretářka v „české" nemocnici, majitelka psa, milovaná dcerka a mnoho dalších nám ukáže, jak to v Americe skutečně chodí… (fujarik)

Wysch

[shlédnuty ?? ČTYŘI ?? díly před promítáním 82. Oscarů ve Světozoru 7.-8.3.2010] Je mi líto, ale i když jsem se první díl určitě tak deset minut smál, z neustálého opakování stejně fekálně dementních vtipů se hodnota mého IQ snížila během dvou hodin o dvacet bodů. Budiž pochvala za těch pár minut z prvního dílu a budiž pochvala, že se venku daly vykouřit hned tři cigarety za sebou. Prachbídná demence tohoto "seriálu" je opravdu k zamyšlení. Po zamyšlení snižuji nakonec na finální jednu hvězdu. Děkuji. ()

uiu

Tak tohle mě baví víc než série Malá Velká Británie, neboť zde se dostáváme do konfliktu USA vs. Británie a z toho se dá vytěžit humor k nezaplacení. I zde ovšem platí, že ne vždy se scénka vydaří a zvrhne se v trapnou, rasisitickou nebo vulgární podívanou, ale stejně tak se najdou scénky, které jsou k popukání. Paní se psíkem u mě vede na plné čáře :) ()

reqiuem odpad!

tohle je tennejhorší seriál, co jsem měl tu smůlu za poslední dobu vidět..kdybych nebyl nepřímo donucen na něj koukat(předprogram v kině světozor před oskarama), tak bych zřejmě nedokoukal ani jeden díl..ovšem po násilnym nášupu asi 5 dílů se mi svět proměnil v kaši, do který někdo naházel brouky a pavouky a já ji musel sníst(ke konci s podobnym výrazem jako když je v červenym trpaslíku Lister donucen sníst tarantuli)..humor?jeden dobrej vtip na jeden díl-zbytek?poznámky, který urážej lidi jiný barvy pleti, zdravotně postížený, přistěhovalce, lidi s nadváhou(naopak svalovce) -zajímavý extrémy btw.),a samozřejmě lidi s odlišnou sex. orientací(britové nenastavujou zrcadlo američanům nebo naopak,ale spíš dělaj blbce a omezence ze sebe -a nejde ani tak o to, čeho se ten humor týká, protože o podobnejch tématech se dá dělat i oprvadu zábavenej humor, ale tohle nebylo k smíchu, ale k pláči..nice koment: HAL. ()

HAL odpad!

I těch pár desítek minut mi nejspíš způsobilo těžký úbytek mozkových buněk, před sledováním těchto vymaštěných vidláků by mělo varovat ministerstvo zdravotnictví. S klasickým britským humorem to nemá snad vůbec nic společného, zato průměrný američan libující si v převlekových "komediích" Edieho Murphyho, ve kterých pobíhají odporné stokilové polonahé machny, musí být přímo nadšen. Humor tu nahrazuje hromada nechutností a ze všeho nejvíc mocinky moc vtipné má být asi to, že jsou tu všechny postavy úplně retardované a létají kolem nich roztodivně barevné tělní tekutiny. Děkuji nechci, chcípněte v pekle. 1/10 ()

Dr.Abe

Masaker, oproti prvním seriím pouze z Británie je tohle fakt hlíííína. Nejvíc žeru 8. návštěvníka měsíce a tu vedoucí v centrum pro tlouštíky. Zatim jsem to vše zkouknul bez titulků, takže budu vychnutnávat na dvakrát protože puberťačku v táboře pro problémové dívky jsem fakt nestíhal......Rozhodně doporučuji po shlédnutí pár dílů ze starých serií Little Britain. ()