Zpívánky jsou u nás doposud jedním z nejstarších a nejvděčnějších pořadů na obrazovce České televize. Je to zpěvník tradičních lidových písniček a říkanek. (Rodriguez)

Snapphanar

Zajímalo by mne, kolik malých dětí se na to dívá... České a moravské lidové písně povětšinou nejsou už takhle nic moc a ke všemu je tímhle způsobem podat dětem? To je akorát odradí. ()

MP17

Jako malého mě Zpívánky štvaly před Večerníčkem, jako velký je velmi oceňuji a vidím, že když je dětem nikdo nenutí, sami je rády sledují. ()

ElisD

Strašně mi vadí mrvení textů, jakože v Když jsem já sloužil kachna jako machna? Cože? U peci nám spadla kdo nám buchty napeče?? A kdyby tak to je vše, Vůbec ne zavoláme někoho??? Chápu, že jsou různé verze pode oblastí (zavoláme kominíka, ten má dobré nápady/velké kladivo atd.), ale přihlédnout k nejčastějšímu by mohli. Jiné zpívánky jsou naopak skvělé (Vyletěla holubička ze skály). Kulisy jsou většinou pěkné, komentáře příšerné. Jako kdyby nemluvili k dětem, ale k blbečkům... Za starou verzi 3,5 *, za novou sotva jedna. ()

TheMe odpad!

Možná je to tradice ČT už dlouhá léta, ale já tu pětiminutovku vždycky proklínal, dokonce jsem jako malý prý i brečel, když začala zpívat Jitka Molavcová, takže asi tak... ()

Lucius.15

No před 15ti lety jsem v tom ještě viděla trošku nějaký smysl a byla jsem zvědavá, jakou písničku budou zpívat. Ale v dnešní době si nemyslím, že by to mělo ještě nějaký smysl vysílat. ()

hanikrivi

Za tu dávku pobavení nad směšností kulis, krojů a hereckých výkonů bych dala snad *****. Dost jsem se jim nasmála. Vždycky mě zajímalo, kdo se bude ještě ochoten ztrapnit. Kupodivu, asi platili dobře... Tak Hý-Ván-Ky! ()

teckax

Jako malá jsem se na tohle těšila mnohdy vice jak na Večerníček. Nemůžu proto ohnodnotit jinak než 5 hvězdami,... i když teď s odstupen času mnohé skladby působí docela směšně. Jojo, nostalgie forever. ()