Na husto zalesnenom súkromnom pozemku v Malibu Hills, ktorý sa týči nad tichým oceánom, sa milionár Kenji Takoe a jeho dcéra, Miko, sa pripravujú na príchod Takeovej ženy, Kumiko. Pokoj veľmi rýchlo vystrieda panika. Taka prepadnú zamaskovaní ninja vrahovia. V záblesku je mŕtva aj jeho ochranka. Dom obsadia, Takeo je zavraždený a Miko čaká na smrť. Do krvavej scenérie prichádza detektív Jack Barrett, ktorého sprevádza Miko, jediný žijúci svedok, ktorý v kuse opakuje len jedno slovo. V jej rodnom jazyku to znamená Čierna smrť... (oficiálny text distribútora)

artas odpad!

Toto sa naozaj nedá dopozerať bez ujmy na zdraví. Kameramana, režiséra a strihača by som mučil tým že ich nechám bojové scény pozerať stále dookola. Slabší jedinci z toho môžu dostať epileptický záchvat. Nafetovaný kameraman dosiahol vrchol dokonalosti v tom ako znepríjemniť sledovanie filmu, mykanie kamerou do strán a zhora nadol strieda v intenzívnych intervaloch so zoomovaním, no a strihač to zaklincoval zbesilým strihom. No grc. ()

SeBig odpad!

A já si nedokážu vybavit film s Van Dienem v hlavní roli, kterému bych dal byť jen aspon jednu hvězdu. Ten herec je tak suchej a nevýraznej, že se nedivím, že dopadl takhle.. vlastně dopadl, on už ve sračkách hrál dejmetomu od začátku své "kariéry" a tahle ztráta času není vyjímkou. Poster vypadá jak českej plakát na cirkus humberto a film působí jako něco, co vidět nechceš už od první vteřiny. ()

johnsnow

No tak akože od nijutsu má to čo tu predvádzajú ´daleko to za A. Za B: Film má tri prdele klíšé a je mu to u kokota. C: Hrdina je toporný jak sviňa. Ale uznám, že súboje sa celkom dajú, bodycount je slušný a záporáci sú síce hovädá ale majú istý rešpekt. Ako celok ale pamrdovina. * za akciu a hviezda za šumnú slečnu aziatku. ()

c.tucker odpad!

Je to otřesné. Zedko takového žánru, ninjové obleční kdovíjak. Nechápu jak mohl hlavní hrdiny přežít při setkání mistry v ninjutsu. Ale to by se dalo ještě překousnout i s chabým scénářem, ale co nedokáži překousnout je velmi nekvalitní střih a šibání kamery při akčních scénách, kterém tím pádem byly rovny nule. A další velmi nepříjemným zášitkem byli dialogy, které tam snad ani nemuseli být, protože kdyby to byl němý film, tak by ho to zvedlo snad o několik příček. ()

Lateef

Ninjutsu v tomhle filmu je uvěřitelné asi jako kdyby mi někdo tvrdil, že Shaquille O´Neal přeskočí šestimetrovou laťku s pomocí čínské jídelní hůlky. Prostě nula, nic, nichts, zero, nada, prázdno nebo jak to říkala Julianne Moore v Nájemných vrazích. Casper van Dien, takový pohybový dřevo a ubránil by se nebo dokonce že by zmlátil celoživotního vyznavače stínového boje?? To je fakt fór. Některý záběry byly poměrně nečekaně brutální, ale koukal jsem na to s tím, že uvidím dobré souboje, nějakou akrobacii. Špatné souboje ve špatném střihu. Této věty se filmaři drželi a proto by měl film ihned putovat do nejspodnějších regálů videopůjčoven, kam se vám pro něj bude chtít sotva ohnout. ()