Bývalému trénerovi bola daná šanca na návrat tým, že bol požiadaný rozbehnúť a trénovať dievčenský basketbalový tím na miestnej strednej škole. (Ba-nny)

dr.fish

Rockwell tyhle role umí zahrát. Problémový chlapík se sklonem k chlastu po rozpadu manželství, hledá pevný bod, nachází ho zcela nečekaně v trénování družstva basketbalistek. A tak "snad" překonává těžké období hledání nového smylu života, najde cestu ke své dceři atd. Milý a vtipný film, ovšem taky i životní drama. 75% ()

FFilipCZ

Parádní ONE MAN SHOW v podání Sama Rockwella, když se k tomu přidá ještě pohledná Emma Roberts a pár vtipných scének, máte o zábavný večer postaráno. Jak tu již psal skoro každý předemnou: Není to film, ke kterému bychom se vraceli každý týden a dívali se na něj pořád dokola a dokola, ale ostudu si stoprocentně neutrhl. Možná by tam mohlo být více humoru, občas jsem ho postrádal. ()

Aluska88

Sam Rockwell je jedním z nejvšestrannějších a nejvíc "cool" týpků mimo zlatou, hvězdnou Hollywoodskou smetánku. To snad musí být jasné každému, kdo s ním již pár filmů viděl:) Tady má okolo sebe skupinu děvčat, která by ráda hrála basketbal. A Sam je naučí, jak ho hrát pořádně, žádné flákání!:) Z obsazení zaujme Emma Roberts a Rooney Mara v rolích "obyčejných" středoškolaček, ještě předtím, než ztvárnily zásadní postavy, které jim přinesly slávu. Margo Martindale je správná ženská a takový ten ochranitelský a mateřský typ, který bdí nad svými kuřátky:) Příjemná, nenáročná komedie, s výborným scénářem, kterou do výšek postrkuje právě Sam Rockwell. ()

Lacike

Klasický športový film, ktorý mi vzťahom večne opitého trénera a babinca ktorý trénuje, pripomenul moju srdcovku Veľké víťazstvo. Ale tento film netlačí toľko na humornú stránku. Je pojatý civilnejšie. Proste film o takých obyčajných ľuďoch, ktorý sa vďaka športu dajú trochu dokopy a ani napätie z finálneho zápasu tým pádom nefunguje, keďže v ňom ani o nič extra nešlo. Snaha o jeho komediálne pojatie neustálym naháňaním trénera ma nebavilo. Keďže je športová stránka v pozadí, tak sa film mohol viac venovať postavám, ale ich rodinné zázemie a problémy sú tiež len tak stroho načrtnuté. Väčší priestor má jedine skrachovanec tréner v podani Rockwella a len on drží film na hranici pozerateľnosti. Dievčatá sú komplet nevýrazné. Takže výsledkom je tuctový športový film, ktorý v žiadnom ohľade nič zaujímavé neponúka. 5/10. ()

terunka003

Basketbalové, dívčí, vtipné, veselé, odlehčené, trochu dramatu, pohodové. Tyhle filmy mám ráda, člověk se u nich pozitivně nabudí, většinou končí dobře a ještě je to o sportu, kterému rozumím. Sice z herců basket asi nikdo předtím moc nehrál, ale o to tam asi stejně ani moc nešlo. Líbilo se mi, že se kromě basketbalu řešil i trenérům soukromý život a problémy s dcerou a chlastem, příjemná vsuvka. Prostě pohoda film. ..jak já bych si šla zahrát.. ()