Někde uprostřed Afriky dojde k letecké katastrofě. Nehodu přežije hrstka lidí, kteří budou bojovat s tlupou zombie. Podaří se jim utéct před strašlivou smrtí? (LIVINGDEAD)

EvilPhoEniX

Super Nápad! Zombíky v Africe, jsem ještě neviděl.. Nicméně po první půl hodině jsem uvažoval, že film Vypnu.. Naštěstí, Příběh mě začal zajímat více a více. .Celé to bylo krásně zajímavý, Škoda, že zombie chodili příliš pomalu, za to ubírám jednu hvězdu.. Ubírá to Akci, Tempo.. Trošku mě překvapil nečekaný a smutný Závěr.. ()

tron

Zombies sú všade. Všetko tu už bolo. Alebo nie? Alebo nie. Aspoň ja teda neviem o žiadnej zombíčine, ktorá by sa odohrávala v Afrike a infikovanými by boli miestni černosi. To snímke automaticky dodáva punc relatívnej originálnosti. Potešia tiež viaceré šikovné nápady v scenári, pekná výprava (a to Afriku moc nemusím) a v neposlednom rade sympaťácke ústredné, netradičné, chlapské duo. U mňa spokojnosť. ()

bouncer

Poctivá zombie filmařina. Z filmu jsem měl pocit, že autoři se nechtějí jen svézt na popularitě tématiky, ale opravdu nad tím přemýšlejí a chtějí udělat dobrý film. A měli opravdu dobré nápady - posadit zombie nákazu do Afriky - geniální. Atmosféra není špatná, je to jeden z těch reálnějších zombie filmů. Vše je bohužel dost přibržděno velice pomalým dějem a slabšími herci - tyhle dvě věci dohromady to bohužel snižují na průměrný film. přesto si myslím, že je to dobrý příspěvek do žánru, kde jsem myslel, že už nic nového neuvidím. ()

LIVINGDEAD odpad!

Němý film, kde ZOMBIE hrají černí domorodci. Jak komické. Maskéři neměli žádnou práci. Na černém ksichtu se totiž nedá nic udělat. A tak jen pomalu lezou. Extrémně pomalu. A film se táhne a táhne. Děj? Žádný. Herecké výkony? Dva vojáci jdou a jdou, občas vystřelí, chvíli jedou autem.... tohle by zahrál každý pitomec! ODPAD! ()

kaylin

Zombie ve filmu „The Dead“ docela připomínají klasické zombie jako voodoo loutky, ale zároveň je to šíleně krvavé. Jen škoda sem tam nějakého nepovedeného efektu, ale není jich zase tolik. Příběhově je to klasická pouť, ale to mi nevadí. V Africe číhá mnoho nástrah a tady jsou podány výborně. Po dlouhé době jsem tak viděl nějaký vážný zombie film, který rozhodně stojí za to. ()