Extract

• Slovensko Extrakt (viac)

Joel (Jason Bateman) je vlastníkom firmy, ktorá získava výťažky z rastlín. Zdá sa, že už čoskoro zarobí poriadne peniaze, ale potom sa na neho začne valiť jedna katastrofa za druhou. Najskôr sa jeden z jeho zamestnancov nešťastnou náhodou vážne zraní, potom Joel zistí, že s manželkinou vernosťou to nie je tak, ako si myslel, a ďalšie problémy so zamestnancami nedajú na seba dlho čakať, najmä keď sa na neho zameria právnik Dean (Ben Affleck). Joelov jeho plánovaný pokojný život je v ohrození, a preto musí podniknúť niečo výnimočné. (TV JOJ)

SKreyn

Slušná komédia po dlhšom čase. Fakt som to nečakal, dávno som nevidel fakt dobrú komédiu. Nebola síce plná komediálnych prvkov, pri ktorých by som nevedel prestať sa smiať, to nie, ale mala niečo do seba, nebolo to silené, bola to proste "normálna" komédia. Doporučujem pozrieť ale možno sa nebude páčiť všetkým. Vo filme bolo vidieť krásnu herečku ukrajinského pôvodu Milu Kunis, ktorá určite poteší nejedno mužské oko. :D ()

Cushing

Ha ha, úplně to nefunguje, třeba ten monokl je na oku poněkud krátce atd., ale jako nenáročná, a přitom chytrá komedie to myslím projde kdykoli... Škoda ovšem nedokonalého střihu a nedokonalé gradace, což je myslím tady víceméně to samé. Juvenilní rookie dojem, vcelku sympatický, až na detaily. Ale některé manželské situace jsou přesné :-) Proboha kdy už nějakej chlap natočí něco takovýho tady, bez toho, aby to bylo vieweghovsky slizký? (Pán jménem Affleck se tu motá v nejlepší roli, v jaké jsem ho kdy viděl.) ()

playboxguest

V hlavní roli Jason Bateman, u kterého jsem doposud nepřišla na to, jestli je mi jen nesympatický, nebo je prostě vážně tak nudný a mdlý. V tomhle filmu je to každopádně kus vola, jehož ženě ani za mák nevěřím, že ho miluje, to spíš, že se to s ním rozhodla přežít jen kvůli prašulím. Ve vedlejší roli Mila Kunis, jejíž výskyt v čemkoli mi dokáže pěkně nadzvednout obočí (asi bude ještě chvíli trvat, než se prokáže i nějakým výraznějším talentem, mně ale její sexy look a "vykouřím čtyřicítku denně" hlas ke štěstí stačí). V další vedlejší roli tucty a tucty někdy méně, někdy o malinko více výrazných postav, jejichž dějové odbočky buď zbytečně přetěžují film, nebo zůstaly jen v půli cesty kvůli přehnané extrakci jednotlivých charakterů (kdy žádná z postav nemá nárok na víc jak dvě charakterové vlastnosti). Jo a taky se v tom několikrát mihne Ben Affleck, tak zamaskovanej, že jsem ho, chvála Bohu, postřehla až v závěrečných titulcích (což mě vedlo k tomu, abych si film přetočila o kousek zpět, uznala, že je to opravdu on a není to jen shoda jmen, a tím pádem mu pomyslně pogratulovala, že konečně natočil film, ve kterém se na něj dá koukat). ()

trigan

Hezká podvodnice těžící z mužské blbosti a debilní majitel firmy, který se diví, že když se svou ženou čtvrt roku nespí a pošle jí nového "čističe bazénů na otestování věrnosti", tak ten čistič u ženy uspěje. Proč má tento film v popisu komedie, jsem nepochopil, asi by to mělo být výhradně pro US diváky, ti tam možná něco vtipného našli. ()

F.man

Průměr všech průměrů. A to i přes to, že některé nápady Mikea Judge jsou docela inovativní a zajímavé. Velkým problemé pro mě ale je, že poměrně reálnou hlavní postavu a jeho manželku zasadil do světa plnou nereálných jedinců. Pokud se tedy snaží snímek něco říct, díky výše zmíněnému se mu to ani trochu nedaří. A pokud to má být jen plochá komedie tak té zase ubírají bodíky ty realné hlavní postavy... Tři zmatené hvězdy. There he goes... Johnny Horsecock. ()

• Jako součást reklamní kampaně jezdil Ben Affleck na tour po různých městech. Začal ve Vancouveru 20. srpna 2009 a skončil 14. září v Los Angeles. (Cheeker)