V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

SOLOM. odpad!

No nevím. Větší scifi kravinu jsem už dlouho neviděl. S hororovým žánrem to nemá nic společného. Jde jen o další Asyláckou rychlokvašku, která spatřila světlo světa. Narychlo natočené odpadní céčko, ve kterém se sice najde pár záběrů či scén které se mi docela líbily, ale jinak je to jedna velká nuda a hnus. ()

Pecival

Podle mě to patří mezi tu lepší Asylumáckou tvorbu. Dokonale příšerní herci (až na toho šerifa), ultimátní macho terminátor Paul Logan (to mi povězte jaká firma by vyráběla sloužicí roboty na domácnost, jako namusklený bouchače v tílku :), úplně absurdní zápletka a naprosto zcestné dialogy. Ke konci se dokonce dočkáme mega robota s laserem v očích a přestože je stejně levej jako všichni před ním, potěší u srdce a pohladí na duši. Prostě tenhle film má šťávu a Paul Logan rules. ()

drankeryth

Nic moc film, ktory je zaplaveny slabymi hereckymi vykonmi. O tych terminatoroch ani nehovorim, vsetkych do jedneho stvarnil jeden herec, ktory sa tvaril totalne drsno a chladnokrvne, he he. Vo filme nebola nudza o akciu aj ked v amaterskom prevedeni. Hlavny terminator zas nebol tak silny, ako som si najprv myslel. Oklamal ho serif - terminator a nalakal ho do pasce a s nim vyletel do vesmiru, ktory mi trochu pripomenul film Votrelci. Jedna hviezdicka za nekonecnu akciu vo filme, aj ked tento film bol hrozny,,he he ()

Grondal odpad!

Tento film som pozeral značne podgurážený alkoholom s kamošmi o pol štvrtej ráno, a ani to nedokázalo ten film zachrániť. To samo naznačuje aký to musel byť. Pravdou je, že sme sa válali pri sledovaní od smiechu, ale to musím ako zodpovedný komentujúci teraz zanedbať, lebo inak by som musel veľa svojich Odpadov prehodnotiť. Ale k veci. Toto by sa nemalo ani nachádzať v tejto databáze, ani na internete ani nikde inde kde by na to mohol naraziť ktokoľvek kto sa zrovna nechce mučiť. Je to neuveriteľná sračka atakujúca pozíciu toho najhoršie čo som kedy mal možnosť vidieť. Nemá zmysel hovoriť čo je na tomto filme zlé, pretože stačí povedať že všetko. Ak sa náhodou nebavíte sledovaním takýchto sračiek, ako občas ja, určite sa tomuto filmu vyhnite na sto honov. ()

djbarrel odpad!

No to byla zase hlína, ne že bych snad čekal něco extra, ale na tohle se připravit nedá. Nejen, že film byl špatný, s podivnými triky a ještě horšími herci, ale narozdíl od jiných Asyláckých sraček, tentokrát jsem se nedočkal ani oněch legendárních šíleností, které se v jejich filmech objevují. Snad jen začátek kdy "terminátor" zastavil rozjeté auto tyčí, po kterém následovala exploze a odlétnutí auta asi kilometr daleko, to vše za předpokladu, že tyč zůstala vcelku. Sračka jak má být, ale tentokrát děsně nudná. 5 % ()

• Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)
  • Když najde Bronson (Dustin Harnish) Lauru (Krystle Connor), která vypadla z dodávky, tak ji vezme do náručí a utíká pryč. V dalším záběru ji ale má přehozenou přes rameno. (Duoscop)