Britská televizní show vysílaná televizí ITV. Soutěží zde zpěváci, tanečníci, komici a další umělci, kteří předvádějí různé úkony a snaží se získat podporu diváků a poroty. Vítěz dostane 100.000 liber a má příležitost se ukázat na akci "Royal Variety Performance" před členy královské rodiny včetně královny. (dEst28)

Hannibal92

Moc rád se dívám na ostatní lidi, jak ze sebe dělají pitomce před celým světěm. Jenže na druhou stranu, když už něco umím opravdu dobře, proč to neukázat ostatním? Občas mi zůstává rozum stát nad tím, kde ti lidé nechali svou důstojnost a občas se koukám s pusou otevřenou jako vrata a řikám si jestli je to vůbec možné. ()

Marqta

Při srovnání s tímto poředem, vypadá trapná česká napodobenina nehorázně uboze a bez jakékoli úrovně. Lidé, kteří postoupí skutečně něco umí a není to jen o tom, kdo předvede "super zábavnou" show. A konečně porota ? Tak ta se nedá absolutně srovnávat a moderátoři zrovna tak. Skvělá zábava a na určité úrovni bez trapných a oplzlých rádoby vtipů. ()

Laerry

Nejzábavnější show zahrnující i pěvecké výkony, a to především proto, že tu nejde jen o ty pěvecké výkony. Do britské verze navíc chodí skutečně talentovaní lidé v nejrůznějších oborech - a když tam přijdou nějací looserové, tak je to opravdu legrace a ne trapnost až na půdu. Kromě (ne)sehrané bandě porotců, kteří jen nesedí, ale skutečně prožívají vystoupení, má BGT i dva oblíbené moderátory (kteří mě zas až tak neberou, jako Brity:P) a především velmi živé publikum, které je radost sledovat, jak dávají najevo svou náklonost či nelibost soutěžícím. A bez Simona Cowella by to nebylo ono:) Navíc tahle soutěž má větší cíl, než jen "obyčejná" peněžitá výhra - ale možnost vystupovat před samotnou královnou - a to už je dost veliká výzva, aby se všichni co nejvíce snažili. ()

Wau

Neco me vzdy dostane, nadseni, ta radost, ze tam dotycny je, porotci na me pusobi klidne, asi se vyhnou i trapnym poznamkam, je to show jak ma byt. Nekdy me to dostane doslova brutalne, jako 68leta rockerka, ktera to tam poradne vybalila, mozna i proto, ze jsem stara vyzobana kukurice, jak mi tu bylo kdysi receno :-D. protoze byt takovahle v jejim veku, jestli si ten smrnc a tempo udrzim, tak by to bylo ok :-) .. nevim, zda sem pujde vlozit link, protoze mne to prislo BOZI. https://www.youtube.com/watch?v=LO6OaR5PK_w ()

novoten

Kráska Amanda Holden, legendární dvojice vtipálků Ant+Dec nebo snad polobůh sarkasmu Simon Cowell? Vybrat si osobnost, na kterou se budete těšit, je ta nejpříjemnější povinnost. Když připočtu lavinu úžasných soutěžících a bez přehánění dokonalou audio-vizuální stránku (lepší soundtrack prostě vybrat nelze!), vychází mi nejlepší reality show, jakou jsem kdy viděl. ()

• Pořad moderuje dvojice Ant & Dec (Anthony McPartlin a Declan Donnelly). (dEst28)
  • Vítězové jednotlivých řad: 2007 - Paul Potts (zpěvák) 2008 - George Sampson (tanečník) 2009 - Diversity (skupina). (dEst28)
  • Finále první série soutěže sledovalo téměř 18 milionů diváků a stalo se tak do té doby nejsledovanějším pořadem v historii Velké Británie. (Ruuzha)