Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiálny text distribútora)

atmen

Chtěl jsem dostat nablýskaný film s dobrýmy herci, ti mě měli za úkol dojmout, vždyť jsou přece Vánoce. Leč moje přání zůstane nesplněno. I když názvem se zavděčil (jmenuji se stejně ), herci taky, tak v čem je problém? Je to romantická pasáž mezi A. MacDowell a W. Hurtem, ta jaksi skřípe, je pro mě nevěrohodná. A John Travolta jako archanděl Michael vše nezachrání... Nevtipnější scéna - Po schodech schází muž oblečen pouze v trenkách na zádech má křídla, v ruce cigaretku, zdravý zpusob života mu evidetně nic neříká, jde k lednice a zní si bere pivo, podrbe se mezi nohama. Ano, je to Archanděl Michael... ()

marcek

Je pravda, že příběh není nadprůměrný, vedlejší herci vás taky nijak nepřekvapí, ale když jsem poprvé videl obtloustlého, chlupateho a zarostleho Johnyho Travoltu coby anděla, jak si jde ze schodů jenom v trenkách pro pivo a cigaretou v puse, tak jsem proste nemohl jinak nez ohodnotit maximalnim poctem hvezd ()

Cesarea

John Travolta v roli anděla naprosto zastínil ostatní herce, když jsem se na tenhle film začala dívat, netušila jsem co mě čeká! Byl to herecký koncert, díky kterému odpouštím Travoltovi všechny ty ubohé vypatlané "disco tanečníky", v tomhle filmu je naprosto dokonalý, takového anděla Michaela skutečně můžu :-) tahle kombinace fantasy, komedie, dramatu a v romantiky je přesně to co se mi líbí, dávám 90% ()

Fiftis

John Travolta v najlepších rokoch. Som rád, že rola pripadla jemu. Ešte tu nebol tak vyžratý. Travolta je úžasný anjel. Grgá, má krídla, pije pivo a je na zožranie. Je to vtipné a neuráža, i keď je to trošíčku sentimentálne, dobrých koncov je vždy málo. Scénka so psom ma prvý krát veľmi dojala. Skvelý odpočinkový film, ktorý nie je tak úplne hlúpy, čo viac chcieť. Istého roku, asi v 1999 ho dávali v televízií na Silvestra a odvtedy je mojím pravidlom, že si ho vždy na konci roka zopakujem. ()

bobstock

Johny Travolta jako nadpozemský stroj na nekonečné požívání tuny cukru s deodorantem sušenek balící ženy na počkání. Andělský to život nemít cukrovku, rakovinu, AIDS či zničený život rozvodem. Tančící scéna v baru je díky charismatickému herci s pohybovým nadáním nezapomenutelná, bohužel toť vše. Zamilovanou, rozhněžněnou, procítěnou, slzící MacDowell už jsem viděl a nic víc nenabízí. 45% ()