Miami Ink

(relácia)
  • USA Miami Ink

Reality show zabývající se světem tetování, tatérů a jejich klientů. Zajímavým způsobem objasňuje významy jednotlivých ornamentů a populárních „kérek“. (CliffLee)

MoziMedve

Pamatuji si ten seriál lepší. Na jednu stranu jsem rád, že mi rozšířil obzory a zvedl zájem o tetování jako takové, po letech ale když koukám na ty jejich výtvory... no, já bych si jejich studio nikdy nevybral. Ta kvalita je maximálně průměrná a má docela daleko k tomu, co tetování může být. Dále je poměrně trapné jak každé tetování MUSÍ nést nějaký příběh. Týpek si chce udělat hustý rukáv s tigrem a hadem, OK, dobře, ale ty kecy kolem jak mu to má připomínat čím si prošel, protože musel dokončit školu! Někdy je kérka jenom kérkou. Snaha ze všeho udělat drama je vrchol trapnosti, který mí tenkrát v 2005 ještě nepřišel, protože jsem nebyl přesycený Reality-TV. V Době když to vyšlo jsem na to koukál rád, ale zpětně je to docela Cringe... ()

Borecz

Zajímavá show z prostředí pro většinu lidí zcela neznámého, tedy tetovacího salonu. Sám nejsem přílišným příznivcem tohoto druhu "umění", ale nepřestává mě fascinovat zručnost mistrů tatérů. Příjemné je i podání, které více než show připomíná jen záznam každodenní práce těchto borců. Oželel bych klidně i některé solo vsuvky, kdy účinkující mluví na kameru na určitá témata, ale jinak lze tomuto pořadu jen máloco vytknout. ()

Petroff

Něco jako stavby motorek, ježdění v náklaďácích po ledovym jezeře nebo vaření - prostě absolutní zbytečnost pro několik (miliónů) vybranejch postiženejch, co mají potřebu po sobě nechat čmárat / nechat si stavět motorku ve tvaru kachničky na koupání / nebo tři hodiny vařit dvacetigramový soustíčko z echt super, mňam, mňam čerstvejch, zaručeně přírodních hovínek. Tady se tak dozvíme, že tatér tetuje, má v ruce jehlu, bere si na to rukavice, dodržuje hygienu, kreslí si obrázky a je to velkej umělec a hlavně pohodář. Tatéry, spolu se stavitelama motorek a kuchařema, na hrad!! ()

MM_Ramone

Netradičná reality show "Miami Ink", ktorú vysiela Discovery Chanel, zavedie divákov do prostredia amerických taterov. Holohlavý týpek Ami James (6.4.1972) a ľudia okolo neho predvedú vo svojom štúdiu na Floride, že svojej práci skutočne rozumejú. Kerky z dieľne týchto skúsených profesionálov sú vskutku umelecké diela. Bez váhania by som sa zveril do ich rúk a nechal si vyzdobiť svoje telo, aj keď nie som zrovna vyznavačom tetovania. *** ()

Djkoma

Nejsem posedlý tetováním ani jeho milovník, ale reality show z prostředí tetovacího salonu je příjemným přiblížením pro mě neznámých končin. Miami Ink předvádí tetování od mistrů, kteří dokáží stvořit prakticky cokoliv si vymyslíte. Výsledek je v 100% přesný a často opravdu působivý (velký chlap s potetovanými zády rozdělenými na peklo a nebe...ou...). Krom toho herci/postavy jsou naprosto normální lidé, kteří si na nic nehrají, zbytečně na sebe nekřičí a všechno okolo sebe neničí v návalech vzteku... To je příjemná změna:). Další důvod proč se občas dívat na Discovery.... ()

• Původní název obchodu byl 305 Ink (305 odkazuje na kód oblasti Miami). (Shley)
  • Katherine von Drachenberg byla po třech sériích z natáčení propuštěna a odešla do Los Angeles, kde si otevřela vlastní prodejnu. Po skončení pořadu potkal podobný osud i Amiho Jamese, který si otevřel tatoo shop v New Yorku. (Shley)