Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiálny text distribútora)

Emzet odpad!

"Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil..." Ach jak strašlivá, strašlivá pravda. Hádám, že pokud se dělá bláznivá komedie, buďto vše "secvakne" a vznikne geniální počin jako Airplane, Bláznivá střela a podobně...nebo to nesecvakne a vznikne něco jako tohle, vrchol trapnosti. Jinak si kolísající kvalitu Nielsenovy tvorby nedokážu dost dobře vysvětlit. ()

oceanic6 odpad!

Nechutný hnusný humus najvtrdšieho zrna v ktorom šaškuje 70-ročný "komik" ktorý je každým novším svojim filmom stále viac trápnejší. Tento film ale predbehol dobu.Až v roku 2006 sa totiž objavila prvá podobne hnusná paródia , a to Date Movie. Toto je ale film z roku 2001 a dnešným ultra debilným paródiám sa bez problémov vyrovná. FUJ! ()

SeBig

no pár krát jsem se zasmál ale jinak je to hrozná kravina a příběh je docela nudný a mylsle jsem že to bude víc SCI-FI...ale zase sem čekal větší kokotinu mohlo to být horší třeba jako agenti dementi to je daleko horší než tohle a scéná s parukou tam jsem se hodně nasmál. Ale jinak má Nielsen lepší komedie (Utopenec na uteku).. ()

Tosim

To byla teda zase kravina. Snaha vytěžit prachy z Nielsena a jeho účinkování v Bláznivých střelách je více než zřejmá a pár těchto chabých pokusů vyvolá na vaší tváři tak maximálně sarkastický úšklebek, než smích. Nebýt Ophélie a několika sexuálních narážek (např. "orální kapučíno"), bylo by to za odpad! ()

cachina

Jsem celkem fanouškem Leslie Nielsena a Bláznivé střely patří mezi mé velmi oblíbené komedie. Ale tohle už bylo na mě moc. Tvůrci se snaží jít po stopách právě Bláznivé střele, najdeme zde mnoho převzatých prvků - Leslie opět v roli nemotorného policisty, nesmí chybět ani jeho komentář, výměna důležitých osobností, závěrečná sekvence během galavečeru atd. Ale bohužel film tak dobře jako Bláznivá střela nefunguje. Neoriginální, nepříliš vtipné, laciné gagy, nepovedené triky a masky. Tenhle film neměl vzniknout. A mimochodem nejtrapnější závěrečné titulky, jaké jsem kdy viděl. ()

• Keď Dix (Leslie Nielsen) zašpiní Prattovi (Peter Egan) tvár a oblečenie zmesou peny a modrej farby, v nasledujúcich scénach sa toto zašpinenie mení. V niektorých záberoch má napríklad oči čisté, zatiaľ čo v iných ich má tiež zašpinené. (ČSFD)
  • Rozpočet 26 000 000 amerických dolarů. (Čiban)