Josh Randal (Chuck Norris) prichádza po rokoch opäť do Los Angeles, aby vynútil od bohatého Američana dlh pre svojho dobrodinca, zamestnávateľa a náhradného otca Sama Pascala.Ten vlastní klub hazardných hier Šťastný drak v Hong Kongu. O jeho podnik však prejaví záujem konkurencia - muž menom Raymondy. Starý pán ho navštívi so synom Davidom a jeho pravou rukou Joshom.
Raymody je však veľmi arogantný a odmieta akékoľvek kompromisy. Samov podnik chce nevýhodne odkúpiť. Ten na jeho drzé požiadavky nepristúpi. Lenže na takúto odpoveď Raymody nie je zvyknutý a starého pána začne vydierať. Josh je v plnej pohotovosti. (TV Dajto)

MickeyStuma

Poměrně slabý spíše akční thriller s Chuckem Norrisem, kde sice pochopitelně předvede něco ze svého bojového umění, ale je to tak okaté, že by se za to museli stydět i současní divadelníci. Způsobila to hlavně velice špatná kamera, neboť v každém zápase je jasně vidět, jak při úderu jde ruka či noha vedle a občas i na protivníkovi, jak ten úder čeká. Dějství je jako obvykle dle zavedeného standartu. Zvlášť když se příběh odehrává v Hong Kongu, takže ani závěrečný souboj zde prostě nesměl chybět. V tomto filmu se daleko více sází na Chuckovo herectví, ale co si budeme povídat. Opravdu herec není. Snímek sice patří mezi klasiku žánru, ale nemyslím si, že by se s tím někdo chlubil. ()

RetroMan

Dvě a půl. Konečně jeden z těch lepších filmů ze začátků Chucka Norrise před kamerou. Akční souboje už jsou lepší a lépe nastříhané. Uvědomil jsem si, že Chuck vlastně ani moc nehrál kladnou roli (v mém světě není vymahač dluhů pro kasino kladná role). Ani jeho chování mi nepřišlo fair, tak jako Walkerovo :). ()

majo25

Norris ako pravá (akčná) ruka kasínového majiteľa? Prečo nie. Hlavne keď to prináša kopec akcie a súbojov s maníkmi, ktorí si na toto kasíno robia zálusk. Opäť musím podotknúť, že veľmi poctivo spracovaných súbojov, ktoré sú jasne najväčším ťahákom pri norrisovkách. Ale aj prvok pomsty za Norrisovú fešnú bloncku a jeho čierneho kamoša je štandartne dobrým korením, ktoré dobre rozhýbava žilky akčných nadšencov. Škoda, že záver trochu stráca tempo, keď dlhému súboju na lodi chýba väčšia šťava i lepšia choreografia súboja. No a toho senilného čínskeho starca na vozíčku, ktorý sleduje americké animované rozprávky som akosi nepochopil. ()

Rominator

Josh Randall (Chuck Norris) pracuje v Hongkongu jako ochranka v kasinu Šťastný drak u majitele Sama Paschala (David Opatoshu), který ho přijal do rodiny mezi své děti Davida a Joy. David láká otce na obchodní schůzku ohledně kasina, kterou zorganizoval Stan Raimondi (Michael Cavanaugh), ale Sam nabídku razantně odmítá a později je i se svým synem zavražděn. Josh musí ochránit Joy před podobným osudem... Mezi klady snímku patří hongkongské lokace a 196 centimetrů vysoký bývalý japonský wrestler a judista Seiji Sakaguchi (postava Kam), který má s Chuckem finální souboj. Chuckův bratr Aaron dělal na filmu jako koordinátor kaskadérů. ()

Wacoslav1

Spíš vynucený film. Chucka mám rád, ale je fakt, že spíš až od druhý poloviny osmdesátek a ty jeho některý starší kousky ne, že mě úplně vyloženě nebaví, ale nejsou to žádný mega díla a tenhle kousek to vesměs potvrzuje. Je pravda, že akce je tu poskromnu, i když Chuck se v těch svých pár bojových scénách určitě předvede víc než slušně, tak víc než hodně průměrný béčko z jedný už dávno zapomenutý éry to není ani náhodou, ale fanouška na jedno shlédnutí nepohorší.50% ()

• V době, kdy se film natáčel, byla kasina v Hong Kongu zakázána. Děj měl být původně zasazen do jiného čínského města, nakonec se však natáčelo v Hong Kongu. (skrblik007)
  • Keď sa Josh Randall (Chuck Norris) snaží dostať v závere filmu do vily čínskeho mafiána, tak po strážcovi s brokovnicou hodí nôž a na malý moment môžeme zbadať lanko, na ktoré je nôž uviazaný. (johnsnow)