Where the Hell is Matt?

USA, 2008, 4 min

Hudba:

Garry Schyman

Matt Harding

Muž jménem Matt ukazuje své taneční schopnosti na různých místech po celém světě. A tancem přivádí lidi do dobré nálady, jak děti, tak dospělé. (Benjamin-L)

cheyene

Dokonalé! Zprvu jsem na to koukal s ironickým úšklebkem a říkal si: "Tohle je krátkometrážní film a je na csfd?" Ale v následných minutách mne pochytil nejen song, ale i taneční kreace, na rtech se mi objevoval úsměv, který se mi nakonec na tváři usadil a po oněch 4 minutách Mattové terapie na špatnou náladu, depresi a smutek, jsem měl chuť si také tak zaskákat po pokoji. :) ()

vojtik

Jak se zpívá v jedné písni "Are we human? Or are we dancer?" Matt dokazuje nejen, že jsme obojí, ale v prvé řadě nám tímhle říká, že Život je příliš krátký a krásný na to, abychom si ten náš Životní tanec nechali propásnout... Díky Matte, žes nám ukázal, jak se to má dělat, jak tancovat, jak se usmívat, jak poznávat svět, jak oslavovat radost, jak pozvednout svého ducha, a hlavně jak žít - NAPLNO A SE VŠÍM VŠUDY. Děkuju ti. ()

redwik

Uau. Už dlho sa mi nestalo, že by ma nejaké video takto dostalo. Povedal by som, že tento dokument je DOKONALÝ. Mattovi môžme len a len závidieť. Pobehať toľko zemí, spoznať toľko nových ľudí a kultúr.. jedným slovom úžasné. Toto video si budem asi púšťať veľmi často, je vysoko pravdepodobné, že mi vždy zdvihne náladu. Škoda len, že nebol na Slovensku, i keď až tak veľa mu vytknúť nemôžem, u nás snáď s výnimkou Vysokých Tatier toho nieje moc na pozeranie. Aj hudba je skvelá, do videa sa neskutočne hodí. A všimol si niekto, že sa to občas trošku podobá na Harlem Shake? ()

MM_Ramone

"Where the Hell is Matt?" A kto je vlastne Matt? Pojašený chlapík, ktorý precestoval svet krížom krážom? Alebo je to biely, americký zvestovateľ globalizácie? A čo ten jeho podivný tanec? Je vyjadrením radosti zo života alebo oslavným rituálom príslušníka najmocnejšieho národa? Myslím, že podobné otázky sú pri tomto krátkometrážnom filme scestné. Je to príjemný, veselý, optimisticky pojatý snímok s jednoduchým, ale zaujímavým nápadom. Veľmi podarený amatérsky kreatívny video klip. **** ()

Sobis87

Stejně jako si Forrest Gump jednou řekl, že se proběhne a lidi ho následovali, tak i tenhle Matt si procestoval celý svět a každou ze svých návštěv zvěčnil skrze potrhlý taneček natočený na kameru. Občas se k němu přidalo pár lidí, někdy si s ním zatančila zatraceně velká kupa lidí a za doprovodu kýčovitého dojáku z tohoto projektu vznikl vcelku příjemný krátký film. Snad o tomhle Mattovi někdo natočí biografický biják a dílo bude dokonáno:). ()