Polepšovna mazlíčků

(relácia)

Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny! (oficiálny text distribútora)

kingik odpad!

Mě by zajímalo, který dobrák přišel s myšlenkou vytvořit tento příšerný pořad. Já jako tvůrce něčeho takového bych chodil kanálama a denně ke zpovědi. Ano vím, že je to chorý mozek, ale at si to natočí pro sebe a ukájí se u toho. K tomu ta příšerná hilda doktorka nebo co to je a pár odporných čoklů a jejich debilní majitelé, co mají v hlavách sračky. Prostě další zrůdnost z Novy. ()

blitzer

Viděl jsem a tudíž hodnotím pouze díl s brazilskou filou, ve kterém byli hlavním problémem, nikoli pes, ale majitelé, kteří nezvládli výchovu (to ostatně platí snad vždycky). Nevím jak v jiných dílech, ale v tomto mi přišla paní "psycholožka" trochu mimo a řekl bych, že majitelům moc/vůbec nepomohla... to např. panové Desenský nebo Dostál (díky HelloNiky za odkaz) by byli jiný kalibr. ()

cinci odpad!

To je ale nebetyčná blbost...mělo by to spíš jmenovat polepšovna páníčků, protože když jim pes přeroste přes hlavu, tak je to jejich chyba. Například v jednom díle (v prvním a posledním co jsem viděl) si starší pár pořídil většího psa. Jenže když odcházeli z baráku tak psa zavřeli doma i když měli na první pohled zahradu jako kráva. A pak se diví že se pes doma nudí a žere jim koberec či čo. A pak chěj radi od veterináře...Co takhe zajít se psem občas na cvičák ? 4% ()

SkyLukey odpad!

Spíše polepšovna páničků. Doslova mě iritují lidé, co si myslí, že mají zhovadilé zvíře, které není schopné se naučit základním životním návykům. Ve skutečnosti je to šaškárna lidí, kteří jsou vlastně sami neschopní naučit mazlíčka základním povelům. Český seriál Polepšovna mazlíčků je jen českou verzí amerického pořadu. ()

UnholyEvil odpad!

Za komediální hodnotu vyplívající z absurdity konání paní Cruely-Žertové a za roztomilé mazlíčky bych mohla dát klidně i jednu hvězdičku... Ale za zničení života tolika psů nejen na, nýbrž jistojistě i před televizními obrazovkami musím tento kýbl řídkých exkrementů poslat přímo do pekel horoucích. Závěrem bych veřejně vyzvala všechny pejskaře, kteří chtějí mít se svým psem hezký a zdravý vztah, aby zahodili piškoty, vrátili psa k sobě do smečky, kam taky patří, a společnými silami vsadili veškeré lidi, kteří se na "tom" podíleli do žaláře za týrání zvířat! ()