Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 6
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

Ukážka z filmu 6

peeteno78

Od prvního dílu naprosto geniální seriál, kterého se stále, už po několikátém opakování, nemůžu nabažit. Většina scén jsou skvělé perly a já se bavím od začátku až do konce. Patricia Heaton se role Frankie zhostila na výbornou a i všechny ostatní postavy jsou sympatické, vtipné a naprosto s nimi nemám problém. Úžasný seriál, jeden z nejlepších seriálů poslední doby. 100% ()

Wyrdas

Naprosto průměrná a nejméně tisíckrát ohraná, typicky Americká sitcom komedie. Těch několik málo byť jen minimálně originálních hlášek a alespoň trochu vtipných momentů za sledování tohoto seriálu skutečně nestojí. Není zde nic nového ani nepředvídatelného, ale ani to není vyloženě odpad - 15% je ale víc, než dost. ()

Arehanah

Kdo by nemiloval tuhle "průměrnou" rodinku. Roztěkanou, zasloužilou mamču Frankie, negativistického, splachovacího taťku Mika, rebelského, pubertálního syna Axla , věčně optimistickou, snaživou dcerku Sue a v neposlední řadě obsesivního benjamínka Bricka. Co díl to perla a mně nezbývá než po 6-ti řadách hodnotit plnou palbou 5*, HOUK :-) ()

Hanys_

Po 5 sériích. Některé díly jsou fakt skvělé, ale většinu času to je jen takový průměr, který je dobrý hlavně jako dopo nebo odpolední kulisa. Nejlepší je samozřejmě Brick._Po 8 sezónách už je z toho tak trochu vztah. Baví to, a to dost._9 sérií a dost. Škoda,bude mi smutno. Hlavně si to plus minus tu kvalitu fakt dokázalo držet celou dobu. ()

Malarkey

Prima tento seriál protáčí poměrně obstojně, takže by bylo hodně divný, kdybych se k alespoň některému dílu nedostal. A musím se přiznat, že na některé díly jsem se vysloveně podíval i s chutí. Je to takový ten dvacetiminutový vypěňovák času, který za tu krátkou chvíli zabaví, pobaví, udělá radost...ale že bych si ho vysloveně zamiloval a vyžadoval další díly, tak to ani ne. Tři hvězdy tedy naprosto adekvátní. Pobaví, ale neurazí. Hodně podle mě dělá i ten první dabing, novější díly už jsou slabší. ()

Galéria (1 851)

• Interiérové ​​uspořádání domu se liší od vnějšího plánu domu. Před domem je rodinný pokoj vlevo, pak vchodové dveře, pak jídelna a pak garáž vpravo. Vnitřní půdorys má halu směrem doprava vedoucí do ložnic. Vpravo je garáž, takže pokoje pro Sue, Axla a Bricka by musely být v garáži. (Delock)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz