Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta (Brandon T. Jackson). Martin Lawrence se vrací jako agent FBI Malcolm Turner a jeho alter-ego Big Momma (Agent v sukni). Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení – v dívčí škole umění. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je. (HBO Europe)

rublik05

Říká se, že do třetice všeho dobrého. Bohužel to však není případ této série, protože tady se spíš jedná o rčení od desíti k pěti. Už předchozí díl dával jasně najevo, že tvůrcům rapidně dochází nápady, humor se stával čím dál tím víc jednodušší a o kvalitě příběhu ani nemluvě. Agenti v sukních mají nevýhodu v tom, že postava Bábiny (Martin Lawrence) nedostala tolik prostoru, na jaký jsme zvyklí, a do popředí se dostal Brandon T. Jackson jako Trent, jehož studentský život je prakticky hlavním tématem celého filmu, což snímek posouvá kvalitativně někam směrem k americkým komediím pro náctileté. Samotný Jackson a jeho herecký projev mi moc nesedl, jeho dějová linka mě vůbec nebavila, love story působilo doslova trapně. Lawrence se také zrovna dvakrát nepředvedl, jediná fakt vtipná postava byl asi herec Faizon Love. Příběh nuda, humor téměř nulový, scénář o ničem, a pak k tomu všemu ještě ten otřesný hip hop pro náctileté. Hnus. Další díl už asi raději vynechám. 2/10. ()

CiPR

Znovu se asi dívám na jiný film, než ostatní, jelikož jsem na tento film slyšel spoustu negativních ohlasů, ale hraje tam Martin Lawrence, tak to se prostě musim kouknout a ejhle. Zas taková hrůza to neni a většina filmu mě prostě pobavila, Martin Lawrence tomu dodává jako Velká máma svěží dech, už jeho předchozí dva díly mě pobavily. Chválim Brandona T. Jacksona, že konečně hraje ve filmu, kde je pořádně vidět a film neni sprostá ***** jako Tropická bouře. 75%. ()

tommy187

Tak dlho som sa fakt pri filme nenudil ! Úplná kópia jednotky, len s prídavkom jednej hlavnej postavy. Vtipy sú postavené presne tak isto ako v jednotke, a v podstate celý tento film je ako v jednotke ... Herecké výkony sú nevýrazné, a keď film pozeráte pozorne tak zistíte, že je to celé nezmyselné ... No tak aspoň jedna hviezdička za tie piesne ;). ()

unclejack

Ako pochovať podpriemernú komediálnu sériu? Kto to tuší? Aha, tam vzadu sa hlási scenárista Matthew Fogel, ktorý tentoraz napiekol riadne silnú dávku. Policajt a jeho problémový syn lomka najvačší rapper z okolia - mimo, dokonalý hlavný hrdina pre ktovýkoľvek film z blaváckeho podsvetia, s Rytmusom by to bola úderná dvojka - sú nútení poopraviť svoje vzájomné vzťahy a nastúpiť na dievčenskú školu. Bábinkovský humor a výchova ala big momma style sa snúbia so zápletkou utajovanej identity a polomafiánskymi truhlíkmi, ktorí idú Bábince a Charmaine - to meno sa teda FAKT podarilo - po krku. Aký otec, taký syn je dúfam posledným klincom do rakvy celej série. ()

Yancl

V konkurenci dnešní zásoby komedií nemá 'Big Momma' prakticky naději na úspěch. Může být tlustá jak chce, ale křečivost celého filmu tím nenapraví. První díl splňoval jisté zásady humoru, ale tady je to spíš celá řada zbytečných a ohraných scén, které diváckému oku příliš nezavoní. A že k tomu tvůrci přilepili mladou verzi Velké mámy je víceméně na škodu. Tudíž má celý film pár světlejších momentů, zbytek stojí bohužel za prd. [30%] ()

• 17-ročného Trenta v skutočnosti hral v dobe natáčania 26-ročný Brandon T. Jackson. (m.a.t.o.)
  • Nia Long, ktorá v predošlých dvoch dieloch hrala Sherry, odmietla svoju úlohu zopakovať. (m.a.t.o.)