Rickovu skupinu zajal zločinecký gang Spasiteľov a odviedol do lesov za svojím vodcom Neganom. Prvé stretnutie s legendárnym neľútostným banditom, o ktorom doteraz len počuli, je kruté a prináša prvé obete. Kto zo zajatej Rickovej skupiny bude musieť zomrieť ako prvý? V  snahe demonštrovať svoju silu a moc, Negan si vyberie jednu obeť z Rickovej skupiny, aby ju verejne popravil. Všetci musia vidieť, že s Neganom sa neradno zahrávať. Na koho prvého dopadne jeho krvilačná Lucille - bejzbalová pálka omotaná ostnatým drôtom? Po náznakoch rebélie väzňov prichádza na rad ďalšia obeť. Zničený Rick nemá inú možnosť, len sa pred Neganom skloniť. (TV JOJ)

Dusty

Po šokujícím cliffhangeru z minulé série přišel ještě více šokující ale taky dechberoucí, mrazivý, smutný ale neuvěřitelně úžasný úvod do nové sérky. A určitě se jedná o jeden z nejtemnějších dílů a možná snad i o nejtemnější díl jaký kdy TWD přinesl. A konečně pořádný záporák, takovýho jsem neviděl už hodně dlouho. 5* ()

Ryuuhei

Epizody jako takové nehodnotívám, ale tohle mě odrovnalo. To nejšílenější, nejbrutálnější a nejzoufalejší, co zatím v celém TWD bylo. Sice jsem měl nepříjemně vyspoilerováno, na koho to kolo padne, ovšem i tak zbylo místo pro ne moc příjemná překvapení. Opravdu jsem už teď zvědav, jak se tohle bude vyvíjet dál, protože do větších srajd se hrdinové už dostat snad ani nemohli. Nebo se mýlím? ()

Lampasak

SPOJLER: V tomto prvním díle by se dalo opravdu napětí krájet. Negan ukazuje svojí sílu a co v něm je a všichni tomu očividně moc dobře rozumí a v podstatě jim nezbyde nic jiného. Seriál přichází o další velmi oblíbené postavy a co si budeme povídat, ten seriál to potřeboval. Konečně to má zase grády a je na co se koukat. 10/10 ()

classic

Tvorcovia seriálu to už načisto totálne prehnali s tým sadistickým brutálnym úvodom, ktorým začína 7. séria, so šialeným psychopatom Neganom, ktorý je tak indisponovaný, že rozmláti hlavy dvom hlavným postavám, tak to už je moc i na mňa ! Aby som sa v jednom kuse pozeral na hovädo, ktoré trýzni všetkých na vôkol seba, tak to by som musel byť vrecom šibnutý, že sa mi to ešte aj pozdáva, páči, a aby som tomu ešte udelil plný počet hviezd, ako to tu učinilo množstvo nadšených pacientov, tak to ani nápad ! Vyznávači extrémneho násilia sú presne hodní Neganovej povahy. Obávam sa, že ako pôjde seriál dopredu, bude to horšie a horšie ! Negan je otrasná postava ! Najväčší problém spočíva v tom, že toto násilie, je samoúčelné, zbytočné, nemá opodstatnenie... SADISTI. ()

Selixinho

SPOILER: Sotva Rick získal svoje koule zpět, přestal bejt zlomenej psychouš..a ono se stane tohle. Můžeme být rádi, že všichni mají své ruce tam, kde mají být. Co se týče Abrahama, smrt zamrzela ale Glenn - ten tu byl s námi od začátku. Scéna, kde mu trčí oko z hlavy ve mně vyvolala snad ty nejhorší pocity vůbec. Nejlépe natočený a zároveň nejhorší díl WD. ()

• Číslo 4 na spodku Lucille značí, že se jedná o 34palcovou pálku. (Axarus)